Poplatky

Klienti Fio banky mají do konce června všechny výběry z bankomatů zdarma

Česká Fio banka ode dneška do konce června nabízí svým klientům výběry ze všech bankomatů zdarma. Chce tak přispět k tomu, aby lidé nemuseli zbytečně cestovat a mohli si vybrat peníze v tom nejbližším bankomatu, který mají po ruce.

09. 04. 2020

Klienti Spořitelny mohou nově v reálném čase vidět dostupnost poboček banky v aplikacích Seznam.cz

Stejně jako lze v mobilní aplikaci Mapy.cz získat upozornění na zvýšenou pravděpodobnost nákazy nemocí COVID-19, jsou na mapovém portálu průběžně aktualizovány i informace o otevírací době pobočkové sítě České spořitelny. Díky přímému napojení na API, které je postaveno

09. 04. 2020

Přehled výluk pojistného plnění: v době pandemie k vyplacení pojistky většinou nedojde

Škody organizátorů tenisového grandslamu ve Wimbledonu zrušeného kvůli pandemii COVID-19 nahradí pojišťovny až v částce odpovídající přibližně třem miliardám korun. Pořádající All England Lawn Tennis Club je ale pionýrem v této oblasti, což dokazují i specifické výluky,

09. 04. 2020

ČS inovuje v době koronaviru. Zřídila i hlasovou biometrii

Česká spořitelna pomůže klientům v karanténě a umožní jim zřízení hlasové biometrie jen po telefonu a bez nutnosti návštěvy pobočky. Banka také ruší poplatky za transakce zadané po telefonu. 

09. 04. 2020

Novinky

Číslo týdne 25 000

Číslo týdne 25 000

07. 04. 2020

Ideální banka očima studentů: Autobanka, která za Vámi přijede kamkoliv

Ideální banka očima studentů: Autobanka, která za Vámi přijede kamkoliv

Číslo týdne

200


ČÍSLO TÝDNE: 200 miliard korun. Právě tolik bude činit schodek státního rozpočtu České republiky za rok 2020. Schodek byl výrazně navýšen z důvodu nápravy koronavirové krize. Schválený schodek přitom dosud činil 40 miliard korun.


BankyPojištěníInvestice