Americká Umpqua bank hýří dobrými nápady


14. 01. 2013  13:00     Redakce BP.com     komentáře (0)

V rámci letošního ročníku soutěže "Ideální banka 21. století" psali studenti práce na téma "proklientská banka". A v řadě textů se to jako zaklínadlem hemžilo jedním slovem - INOVACE. My jsme se proto rozhodli, že vám, našim čtenářům a klientům tuzemských bank, budeme ukazovat zajímavé příklady a směry bankovních inovací ve světě. Minule jsme byli na návštěvě v exotické Asii (Singapur), dnes se přesuneme do USA.

Americká Umpqua bank hýří dobrými nápady
Americká banka s pro našince podivným názvem Umpqua je další zastávkou na trase po inovativních a proklientsky zaměřených bankách. Na severozápadě USA operuje banka, která svým klientům kromě bankovnictví samotného nabízí víc – komunitní život a vše, co k němu vede. Díky bance jste tak informováni o všem důležitém, co se ve vašem sousedství děje, můžete čerpat výhody při nákupech od místních obchodníků a účastnit se lokálních akcí, banka organizuje vlastní kurzy finanční gramotnosti, provozuje vlastní zmrzlinářské vozy a kavárny sloužící také jako pobočky.

.

STRÁNKY BANKY ZDE

.

Otevřenost banky je příkladná – nespokojeným klientům nabízí možnost zavolat přímo prezidentovi banky a pobavit se s ním o tom, jak by banka mohla zlepšit své služby. K prodeji produktů pak Umpqua využívá unikátní interaktivní zeď. To by se nám tady taky líbilo…

OBRÁZKY:

undefinedAmerická Umpqua bank hýří dobrými nápady

Diskutovat (0)