Anketa o nejabsurdnější bankovní poplatek jde do finále. Hlasujte pro favority!


13. 02. 2016  09:00     Miroslav Zeman     komentáře (0)

ANKETA O NEJABSURDNĚJŠÍ BANKOVNÍ POPLATEK 2015: První kolo hlasování skončilo. Nyní můžete hlasovat pro tři finálové nejabsurdnější poplatky. Kdo se stane vítězem? O tom rozhodnou čtenáři mediálního partnera projektu www.NOVINKY.cz. ČTĚTE A HLASUJTE DÁLE!

Anketa o nejabsurdnější bankovní poplatek jde do finále. Hlasujte pro favority!
Pět poplatků z původních patnácti, které se utkaly v prvním kole vašeho hlasování, postoupilo do finálového kola hlasování. Ještě tento měsíc tak máte poslední a unikání možnost rozhodnout o definitivním vítězi ankety o nejabsurdnější bankovní poplatek za rok 2015. 

Do finálového kola postupilo pět následujících poplatků:

1) Poplatek za zadání příkazu či změny trvalého příkazu přes internetbanking

2) Výše poplatku za vklad na účet na přepážce třetí osobou

3) Poplatek za autorizační SMS

4) Poplatek za dotaz úřední osoby

5) Poplatek za vedení účtu zemřelého klienta (po dobu dědického řízení)

O zvolení těchto pěti absurdních poplatků a jejich postup do finále soutěže rozhodlo více než 10 tisíc čtenářů serveru Novinky.cz a našeho serveru Bankovní Poplatky.

Rozhodněte o vítězi soutěže a určete, který poplatek vám nejvíce vadí a nejvíce vás obtěžuje. Ukažte bankám, že se nehodláte s některými absurdními poplatky jen tak pasivně smířit. Nejabsurdnější bankovní poplatek je totiž stejně jako častokrát v minulosti kandidátem na zrušení u mnoha tuzemských bank. I vy svým hlasováním můžete pomoci ke zrušení poplatků, který vás nejvíce štve a který prostě považujete za nejabsurdnější.

HODNOTIT VE FINÁLOVÉM KOLE A ZVOLIT SVŮJ NEJABSURDNĚJŠÍ BANKOVNÍ POPLATEK MŮŽETE ZDE!Anketa o nejabsurdnější bankovní poplatek jde do finále. Hlasujte pro favority!

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

28100306789

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2139


ČÍSLO TÝDNE - 2139 právě tolik koronavirem nakažených lidí bylo odhaleno v České republice během jednoho dne. Konkrétně středy. Výrazně se tak zvyšuje nárůst nemocných, což bude vést k nepříznivým ekonomickým důsledkům. Jedná se o dosavadní rekord.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více