Aplikace ČSOB a Era smartbanking sklízí úspěchy


17. 01. 2012  10:48     Pavla Hávová     komentáře (0)

Nová aplikace ČSOB a Ery pro obsluhu internetového bankovnictví prostřednictvím chytrých telefonů a tabletů – smartbanking, se těší velké oblibě ze strany klientů. Od jejího spuštění na začátku ledna si ji do svých telefonů stáhlo více než 20 tisíc uživatelů, kteří jejím prostřednictvím uskutečnili bezmála přes 5 tisíc transakcí v objemu 42 milionů korun.

„Těší nás velký zájem ze strany našich klientů, pro které byla aplikace vyvinuta přesně na míru. První reakce uživatelů jsou velmi pozitivní, klienti si pochvalují především nadprůměrnou rychlost a jednoduchost této aplikace. Nicméně vývoj tímto nekončí, klienti se do budoucna mohou těšit na mnohá vylepšení,“ komentuje úspěch aplikace Martin Štýber, manažer Vývoje finančních služeb ČSOB a Poštovní spořitelny.

 .

Aplikace „Smart“ internetového bankovnictví ČSOB a Ery byla uvedena do provozu 1. ledna pro chytré telefony a tablety s operačními systémy Android a iOS. Nabízí velké množství funkcí pro rychlou a snadnou správu účtu, kdekoli se zrovna nacházíte.

 .

Aplikace je zdarma a klienti si ji mohou stáhnout z App Storu nebo Android Marketu. U aplikace zůstává zachována její bezpečnost díky použití identifikačního čísla, PINu a unikátního SMS kódu.

  Více informací a odkazy na stažení aplikace: ČSOB http://www.csob.cz/cz/Lide/Elektronicke-bankovnictvi/Stranky/CSOB-SmartBanking.aspx ERA http://www.erasmartbanking.cz/  


Aplikace ČSOB a Era smartbanking sklízí úspěchy

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

35443746156

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

57


ČÍSLO TÝDNE 57 právě tolik procent Čechů nakupuje pravidelně na internetu. Je to o 18 procent více než v roce 2019, tedy před nástupem koronavirové krize. Zájem o internetové nakupování se bude zvyšovat i nadále.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,6640
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,7030
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,4495
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,2730
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,6095
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,9400
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1849
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více