Apple iPad 2 od AXA předán, gratulujeme Petře Doležalové


25. 12. 2011  17:42     BP.com     komentáře (0)

V listopadu jsme soutěžili v tradiční soutěži finanční gramotnosti serveru www.bankovnipoplatky.com. Spolu s partnerem, finanční skupinou AXA, jste mohli hrát o legendární Apple iPad 2. Šťastnou výherkyní se stala paní Petra Doležalová.





V soutěži s rekordní účastí, ve které však uspělo jen 46,6 procenta respondentů, se štěstí nakonec usmálo na slečnu Petru Doležalovou. Šťastné výherkyni byla cena předána těsně před Vánoci. Jsme rádi, že jsme ji mohli udělat předvánoční radost, o kterou se však zasloužila předevšm sama. Jak? Odpověděla na 10 jednoduchých otázek týkající se světa financí. Ale nezoufejte, i v prosinci soutěžíme a zvyšujeme finanční gramotnost, a dokonce o stejně hodnotnou cenu! Tak jen do toho!!!

.



Apple iPad 2 od AXA předán, gratulujeme Petře Doležalové

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

6084986208

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

4,6


ČÍSLO TÝDNE - 4,6 právě o tolik procent se zvýšily maloobchodní tržby v České republice v roce 2024. Lidé začali výrazně utrácet.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,2820
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,9010
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,8385
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,2280
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 27,1005
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,2050
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,0798
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více