autoKALKULAČKA od GE:
výhodná cesta k financování nového vozu


06. 08. 2012  10:07     Pavel Zúbek     komentáře (1)

Nová autoKALKULAČKA od GE Money Auto umožňuje zájemcům o koupi nového vozu ihned – pomocí 5 kliků – zjistit budoucí splátku. GE Money Auto tak vychází vstříc svým zákazníkům, kteří stále častěji vybírají nový vůz i jeho financování na internetu. Oproti konkurenčním online kalkulátorům nabízí autoKALKULAČKA velmi přehlednou strukturu a výhodnější podmínky financování prostřednictvím nejrozšířenějšího úvěru na koupi vozu – účelového úvěru autoCREDIT.

„Stejně pečlivě, jako si lidé vybírají nový vůz, měli by vybírat i jeho financování. autoKALKULAČKA od GE Money Auto nabízí rychlý, přehledný a výhodný nástroj, jak okamžitě zjistit, kolik vás nové auto bude měsíčně stát. Nejedná se přitom o žádnou předběžnou orientační nabídku, ale o finální výčet podmínek, za jakých jsme schopni financování daného vozu poskytnout,“ říká Milan Beutl, generální ředitel GE Money Auto.

    

Internet dává možnost rychle vyhledávat a vzájemně porovnávat nabídky. Není proto divu, že jeho obliba neustále stoupá i v oblasti financování nových vozů. Zákazníci očekávají, že budou moci získat kompletní informace online a obvykle si vybírají ze 2 až 3 nabídek. Teprve potom vyrazí - už s více méně jasnou představou - do autosalónu. A právě na tento trend odpovídá autoKALKULAČKA.

 

Její použití je velmi jednoduché – ke zjištění kalkulace stačí 5 kliků: vybrat značku a model vozu z předdefinované nabídky, zadat cenu vozu včetně DPH, výši první splátky a preferovanou dobu splácení. V případě, že si chce klient svůj vůz rovnou pojistit, nadefinuje ještě parametry pojištění. Na základě těchto údajů mu autoKALKULAČKA okamžitě zobrazí kompletní a přehlednou kalkulaci financování daného vozu.

 

Pro získání kalkulace nemusí zájemce ani uvádět své kontaktní údaje, jak je obvyklé u většiny online auto kalkulátorů. Získanou kalkulaci si může jednoduše vytisknout nebo ji odeslat na svůj email formou standardní přílohy ve formátu pdf. Pokud se však zájemci nabídka líbí a přeje si být rovnou osloven, může svůj telefon či email zanechat prostřednictvím tlačítka „Mám zájem“. Obvykle do 60 minut, nejpozději do 24 hodin jej pak kontaktuje zástupce GE Money Auto, který pro něj bude kontaktní osobou až do uzavření smlouvy.

 

Pokud si klient vybral vůz v síti partnerských autosalónů GE Money Auto, finanční konzultant po schválení úvěrové smlouvy rovnou zprostředkuje její uzavření u vybraného dodavatele vozu. Pokud si klient vybere vůz u jiného prodejce, který dosud není partnerem GE Money Auto, zajistí mu financování i zde.

 

Více informací naleznete na www.autokalkulacka.cz.

Ukázka kalkulace na vůz Škoda Octavia

 
  1. Zadání vstupních informací = 5 kliků
       

 

   
  1. Výsledná kalkulace
 
Kalkulace

Měsíční platba celkem

10 351 Kč

Splátka úvěru

9 185 Kč

Splátka pojištění

1 166 Kč

Výše úvěru

400 000 Kč

Počet měsíčních splátek

50

Poplatek za poskytnutí úvěru

0 Kč

Celková částka splatná spotřebitelem

505 750 Kč

Úroková sazba

6,7 %

RPSN bez pojištění

6,9 %

RPSN včetně pojištění

12,2 %

Pojištění vozu – vůz je pojištěn u České pojišťovny

Havarijní pojištění

ANO

Pojištěná rizika

Havárie, krádež celého vozu
Spoluúčast 5 %, minimálně 5 000 Kč

Zabezpečení vozu

Zámek řadící páky

Povinné ručení

ANO

Limit plnění pro škody na majetku

100 mil. Kč
   


autoKALKULAČKA od GE: výhodná cesta k financování nového vozu

GE Money Auto je dle mého nejpříšernější a nejhorší banka!!!
Pokud uvažujete o koupi auta, doporučuji, nikdy nevyužívejte banku GE Money Auto. Z mé vlastní zkuše...
Diskutovat (1)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

35451112491

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

57


ČÍSLO TÝDNE 57 právě tolik procent Čechů nakupuje pravidelně na internetu. Je to o 18 procent více než v roce 2019, tedy před nástupem koronavirové krize. Zájem o internetové nakupování se bude zvyšovat i nadále.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,6640
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,7030
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,4495
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,2730
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,6095
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,9400
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1849
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více