Raiffeisenbank

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank a. s.
Igor Vida, předseda představenstva a generální ředitel
Hvězdova 1716/2b, 140 78 Praha 4
Tel.: 225 541 111
E-mail: info@rb.cz, www.rb.cz

Kód banky: 5500

Infolinka:+420 800 900 900

Blokace karet: +420 800 900 900

Chcete změnit banku? Využijte kodex mobility.

KODEX BANKOVNÍ MOBILITY

Zisk banky 2018: 3,36 mld. Kč

Čistý výnos z poplatků a provizí: 1,86 mld. Kč

VÝROČNÍ ZPRÁVA 2018


Kvartál
1 2 3 4

Banka roku
2010
1. čtvrtletí
2010
Ohodnoťte banku

Porota 1Q 2020 62
Miroslav Zeman

Na začátek musíme konstatovat, že RB měla poměrně těžko dohledatelné informace o svých opatřeních a možnostech odložení splátek na svých webových stránkách. Situace se však postupem času zlepšila.  Formulář pro žádost odklad splátek naleznete online zde! 

Banka nabízí jen čistý standard, tedy respektování moratoria na odklad splátek bez jakýchkoliv podmínek.

Bankovní poplatky 1Q 2020 73,5
Bankovní poplatky.com

Raiffeisenbank svoji poplatkovou politikou směřuje klienty k maximálnímu využívání vždy aktuální verze eKonta (Komplet) při splnění podmínek pro věrnostní výhody. V aktuálním kvartálu nedošlo k významným strukturálním změnám. Vzhledem k tomu nebudeme zatím měnit hodnocení banky v této části.

V aktuálním I. kvartále nedošlo k žádným poplatkovým posunům. Vzhledem k tomu jsme se rozhodli neměnit naše hodnocení v této části z minula.

Sazebník nedoznal žádných výraznějších grafických změn a patří tak stále k těm přehlednějším a klienti by se v něm měli dobře orientovat. Jasně je poznat, co všechno patří do preferovaného eKonta. To navíc banka zdůrazní ještě speciálním dokumentem – tarify. U RB je třeba vyzdvihnout, že jako jedna z mála bank vydává při změnách sazebníku speciální pdf. dokument, kde nejen, že popíše seznam změn s původní a novou cenou (dokonce i s výpočtem rozdílu), ale také přidá tipy a alternativy pro klienty, kteří jsou změnou nějak postiženi. Pro aktuální III. čtvrtletí jsme se rozhodli hodnocení v této části neměnit.

Q Report Scott & Rose u standardního klienta nezaznamenal ve srovnání s minulým kvartálem žádnou změnu a tak jsme stále na průměrné úrovni 812 Kč ročně, Hodnocení v této části proto ponecháváme na stejné úrovni.

Veřejnost 1Q 2020 36,7
Добрый день товарищи[url=http://vika-service.by/]![/url] Наша компания сдает уютные домики в гурзуфе [url=https://vkrim.info/sdam/object/51164]снять жилье гурзуф частный сектор[/url] [url=https://vkrim.info/sdam/object/50950]жилье +в гурзуфе снять без посредников[/url] [url=https://vkrim.info/sdam/object/51164]гостиница гурзуф[/url]
Banka sproste vypovedela ucty, protoze klient \"neplnil\" \"zakonnou povinnost\" (zadnou nema!), bez toho aby banka klienta informovala, ze ona, ktere ma zakonnou povinnost znat sveho klienta, o sve potrebe informaci klienta vubec neinformovala, a hloupe a sproste ucty vypovedela,s tim ze klient \"porusil svoji \"zakonnou povinnost\"

Sazebníky

Pobočky

Bankomaty