Buřinka opět bodovala v soutěži Zlatá koruna


04. 06. 2019  00:12          komentáře (0)

Stavební spořitelna České spořitelny (Buřinka) opět uspěla v soutěži Zlatá koruna a získala stříbrné ocenění pro online stavební spoření. Jedná se o první zcela online stavební spoření, které lze uzavřít od začátku až do konce
z pohodlí domova pro celou rodinu. Není tedy nutné následně navštívit pobočku ani poradce. Online stavební spoření od zahájení své existence před necelými 3 lety v této soutěži zabodovalo pokaždé.  

Buřinka opět bodovala v soutěži Zlatá koruna
Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu nepřetržitě od roku 2003. Soutěžící produkty jsou rozdělené do 18 kategorií a posuzuje je odborná porota. Buřinka získala se svým online stavebním spořením cenu v kategorii Stavební spoření.

„Získat Stříbrnou korunu v tak tvrdé konkurenci je skvělý úspěch a vážíme si ho o to více, že jsme se na cestu online sjednávání vydali jako první mezi stavebními spořitelnami,“ říká Jana Hrušková, ředitelka útvaru Produkty a marketing v Buřince. A dodává: „Těší nás, že podle ukazatele „Hodnoti.me“, kde je aktuálně 4 700 recenzí klientů, naše produkty doporučuje 98% z nich. Z vysoce konkurenčního prostředí, které podporuje i soutěž Zlatá koruna, tak profituje především spotřebitel, kterému se dostává stále lepších služeb a produktů.“.

Sjednání online stavebního spoření je velmi jednoduché. K jeho uzavření stačí kopie 2 osobních dokladů (plus pro dítě kopie rodného listu), kopie výpisu z účtu a provedení aktivační platby. Smlouva je uzavřena během několika minut. Všechny benefity stavebního spoření včetně zhodnocení vkladů a státní podpory u online stavebního spoření zůstávají. Nezanedbatelnou výhodou je finanční úspora, kdy Buřinka nabízí uzavření smlouvy na svém webu s cílovou částkou až 400 tisíc korun za jednotnou paušální cenu 495 korun. „Podle interních statistik sjednávají klienti v online stavebním spoření průměrně vyšší cílovou částku o 30 000 Kč. Nejčetnější je maximální cílová částka 400 000 Kč především pro unikátnost jednotné paušální ceny,“ uvádí Jana Hrušková.

Navíc v červnu, díky oslavě 25 let na českém trhu, připravila Buřinka pro své klienty dárek v podobě uzavření online stavebního spoření zcela ZDARMA. Nabídka platí od 25. května od 25. června 2019. Díky této akci klient může dosáhnout na zhodnocení vkladů až 3,6 % ročně.

Stříbrnou korunu v kategorii stavební spoření převzal 30. května 2019 na slavnostním galavečeru v TOP HOTELU Praha Stanislav Oliva, produktový manažer stavebního spoření Buřinky.Buřinka opět bodovala v soutěži Zlatá koruna

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

19040940606

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

66


ČÍSLO TÝDNE 66 právě tolik miliard korun má stát nejdůležitější vládní opatření proti drahým energiím. Vláda zavádí energetický tarif, který by měl rodinám ušetřit několik tisíc korun.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,7250
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,3330
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2775
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,6790
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,4305
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,1450
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,0001
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více