Česká spořitelna má akční nabídku ke konsolidaci, garantuje snížení splátek nebo finanční odměnu 1 000 Kč


18. 03. 2013  12:55     tz     komentáře (2)

Česká spořitelna od dnešního dne nabízí limitovanou nabídku, jejímž smyslem je sloučit stávající půjčky klienta do jedné nové s nižší splátkou. Pokud klient nižší splátku nezíská, v rámci této akce dostane od banky jednorázově 1 000 Kč. Klienti si mohou sloučit své půjčky, kreditní karty nebo kontokorenty od bank i splátkových společností až do 600 000 Kč bez zajištění. Klient navíc může konsolidovat nejen svoje půjčky, ale i půjčky svého partnera či partnerky. Časově omezená akce bude probíhat do konce června letošního roku a bude podpořena marketingovou kampaní. Cílem je motivovat klienty k návštěvě poboček České spořitelny, kde jim poradci nabídnou řešení, jak snížit jejich splátkové zatížení. Pokud si klienti sloučí půjčky v České spořitelně do 31. května 2013, nebudou navíc platit měsíční poplatek za správu úvěru po celou dobu jeho trvání.

Česká spořitelna má akční nabídku ke konsolidaci, garantuje snížení splátek nebo finanční odměnu 1 000 Kč
U nové konsolidované půjčky si může klient zdarma v průběhu splácení snížit či zvýšit výši splátky podle svých potřeb. Česká spořitelna za klienta také zdarma vyřídí splacení všech jeho půjček u jiných finančních institucí. Díky pevné úrokové sazbě má klient jistotu, že se splátky po celou dobu splácení nezmění. Navíc si může půjčit peníze na cokoli. V případě, že mu chodí mzda na účet u České spořitelny, nemusí k žádosti dokládat ani potvrzení o příjmu. Konsolidovanou půjčku lze kdykoli předčasně splatit v plné výši nebo jen částečně.

 

Vyřízení Konsolidace půjček zpravidla probíhá během dvou schůzek. Na první schůzce, kde klientovi postačí občanský průkaz, proběhne modelace nabídky konsolidace. Klient se s poradcem dohodne, jaké půjčky chce konsolidovat a jaká je jeho představa. Na první schůzce obdrží seznam dokladů nutných pro uskutečnění Konsolidace půjček. Na druhé schůzce je celý proces sloučení úvěrů dokončen. Klient podepíše dokumentaci a Česká spořitelna za klienta zdarma korespondenčně vyřídí splacení jeho původních úvěrů u všech ostatních finančních institucí.

Akce je podpořena marketingovou kampaní obsahující marketingový mix ATL, BTL aktivit, spolu s direct mailingem, POS na pobočkách a komunikací v elektronických zařízeních ČS. Cílem kampaně je ukázat, že dalším způsobem jak ušetřit peníze v rodinném rozpočtu, je sloučit si půjčky do jedné s nižší splátkou.Česká spořitelna má akční nabídku ke konsolidaci, garantuje snížení splátek nebo finanční odměnu 1 000 Kč


Dobrý den.Dostala jsem se do finančních problémů.Také i z důvodu dlouhodobé pracovní neschopnosti.A ...
Konsolidace
Dobrý den všem. Redukci půjček do jedné tzv.konsolidaci, by měl každý velice dobře zvážit.Zejména b...
Diskutovat (2)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

35450315863

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

57


ČÍSLO TÝDNE 57 právě tolik procent Čechů nakupuje pravidelně na internetu. Je to o 18 procent více než v roce 2019, tedy před nástupem koronavirové krize. Zájem o internetové nakupování se bude zvyšovat i nadále.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,6640
Kurz USD Americký dolar 1 USD 22,7030
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,4495
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,2730
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,6095
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,9400
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1849
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více