15. ledna snižujeme úrok na spořicím účtu, stále bude mezi 3 nejvyššími


04. 01. 2016  18:58          komentáře (0)

Proč úrok snižujeme? Jde o to, že úroky na bankovním trhu, za které si banky mezi sebou půjčují, stále klesají. Je proto téměř nemožné investovat peníze tak, abychom vydělali na jeden z nejvyšších úroků na spořicím účtu. 

15. ledna snižujeme úrok na spořicím účtu, stále bude mezi 3 nejvyššími
Snížení se dotkne sazby TOP3 garance a vkladů nad hranicí 250 tisíc korun. Stále přitom platí, že váš úrok na spořicím účtu bude patřit mezi tři nejvýhodnější. Bonusová úroková sazba ve výši 1,5 % ročně se nemění. Dostane ji každý, kdo čile používá naše služby a platí naší kartou.

Nové sazby úroků

Bonusovou sazbou vám budeme úročit dál i běžný účet, a to až do 100 tisíc korun. Touto hranicí dnes úročíme každý běžný účet zvlášť. Někteří klienti si proto založili více běžných účtů a používají je ke spoření vysokých částek. Tak jsme to ale s úročením běžného účtu nemysleli. Proto od dubna nebudeme peníze úročit do výše 100 tisíc na každém účtu zvlášť, ale za všechny běžné účty dohromady.

Víme, že byste na začátku roku raději četli lepší zprávy. Věřte, že bychom vám je rádi napsali. Úrokové sazby na trhu si ale žijí svým životem a nezbývá než se s tím popasovat.

Přejeme vám pěkný den a ještě jednou všechno nejlepší do nového roku 2016.

 

image001
15. ledna snižujeme úrok na spořicím účtu, stále bude mezi 3 nejvyššími

Diskutovat (0)