Air Bank má už 350 bankomatů. Počet výběrů dosahuje 600 tisíc za měsíc


08. 06. 2018  00:20     TZ     komentáře (0)

Air Bank postavila už svůj jubilejní 350. bankomat. Zvyšuje se nejen samotný počet bankomatů banky, ale také počet výběrů z nich a počet vkladů do bankomatů, které slouží zároveň pro vložení hotovosti na účet (takzvané vkladomaty). 

Air Bank má už 350 bankomatů. Počet výběrů dosahuje 600 tisíc za měsíc
Počet výběrů z bankomatů Air Bank dosahuje už 600 tisíc měsíčně. Počet měsíčních vkladů do vkladomatů je pak 100 tisíc.

Air Bank je bankou s pátou největší vlastní bankomatovou sítí u nás. Vybírat nebo vkládat do bankomatů Air Bank mohou klienti pomocí platební karty nebo bezkontaktní platební nálepky. Banka plánuje ještě v letošním roce umožnit výběry také pomocí chytrého telefonu s funkcí NFC.


Co bankomaty Air Bank umí:

.        Výběr hotovosti a to včetně možnosti zvolit si bankovky podle vlastního přání

.        Výběr/vklad hotovosti i bezkontaktním způsobem (bezkontaktní kartou nebo bezkontaktní nálepkou). Air Bank jako jediná banka v Česku má celou svou bankomatovou síť bezkontaktní.

.        Opakovaný výběr: Bankomat klientovi nabídne při výběru možnost zopakovat svůj předchozí výběr - stejnou částku včetně stejné skladby bankovek.

.        Vklad hotovosti klienta Air Bank na svůj účet u Air Bank (u bankomatů, které slouží zároveň jako vkladomaty)


.        Vklad hotovosti klienta Air Bank na účet jiného klienta Air Bank (u bankomatů, které slouží zároveň jako vkladomaty)

.        Změna PINu u karty nebo platební nálepky

.        Zobrazení zůstatku

.        Vklad/výběr hotovosti pomocí jednorázového kódu, který klientům zdarma vygeneruje obsluha pobočky (hodí se, když klient zapomene kartu doma)


 Air Bank má už 350 bankomatů. Počet výběrů dosahuje 600 tisíc za měsíc

Diskutovat (0)