AXA karta se již potřetí stala platební kartou roku


03. 06. 2011  11:43     Marek Zeman     komentáře (0)

V devátém ročníku prestižní soutěže Zlatá koruna 2011 se AXA karta už potřetí umístila na první příčce v kategorii platebních karet. Porota složená z nezávislých finančních odborníků na ní ocenila možnost spořit si při každém nákupu, rozmanitou síť partnerů AXA CLUBU nebo další výhody jako asistenční služby v domácnosti v hodnotě 49 tisíc korun zcela zdarma.

 „Z úspěchu AXA karty v soutěži Zlatá koruna máme samozřejmě velkou radost. Už potřetí v řadě se nám povedlo nabídnout takový produkt, jaký poskytuje nadstandardní služby všem členům AXA CLUBU,“ řekl ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA, Marek Zeman. „Skupina AXA navíc neustále pracuje na rozšíření poskytovaných služeb a zvyšování počtu partnerských společností v rámci AXA karty.“   Nejčerstvější novinkou pro členy AXA CLUBU je partnerství se společností Connex, která poskytuje ubytovací poukazy v hotelech ze šestnácti zemí střední a východní Evropy. Majitelé AXA karty díky němu mají 11% slevu z nákupu jakéhokoliv poukazu.   AXA karta je výhodná platební karta pro členy AXA CLUBU s finanční rezervou od 10 000 korun do 50 000 korun bez nutnosti dokládat příjem. Do něj může vstoupit každý majitel jakéhokoliv finančního produktu skupiny AXA.   Držitel AXA karty získá AXA bonus za každý uskutečněný nákup v jakémkoliv obchodě. Bonus vždy činí minimálně 1 % z nákupu. V síti partnerů AXA CLUBU ale může dosáhnout až 11 %. Klientům finanční skupiny AXA je pak tento bonus měsíčně připisován na účet zvoleného produktu.   Každý člen AXA CLUBU navíc okamžitě a zcela zdarma získá asistenční služby v domácnosti v celkové výši až 49 tisíc korun ročně. K AXA kartě si lze také sjednat cestovní pojištění pro opakované turistické cesty do zahraničí pro celou rodinu za zvýhodněnou cenu 480 korun ročně.   Více informací získáte na www.axa.cz, na AXA lince 292 292 292 nebo navštivte jednu z poboček finanční skupiny AXA.  
Bonusy při platbách AXA kartou s úvěrovým limitem
Benzina 0,5 Kč za každý načerpaný litr + 1 % z ceny nákupu (kromě vybraných čerpacích stanic)
Bontonland 6 % z každého nákupu
Connex 11 % z každého nákupu
Datart 4 % z každého nákupu
eiffel optic 10 % z každého nákupu
el nino parfum 11 % z každého nákupu
EXIM TOURS 5 % ze základní ceny last minute 9 % ze základní katalogové ceny
Hervis 4 % z každého nákupu
Kanzelsberger 8 % z každého nákupu
Penny Market 4 % z každého nákupu nad 500 Kč
Salon vín ČR 9 % z každého nákupu
Schlecker 4 % z každého nákupu
SIKO KOUPELNY 4 % z každého nákupu ve vybraných prodejnách
UniCredit Bank 1 % z každého dalšího nákupu
Při platbě věrnostní kartou bez úvěrového limitu je bonus nižší o 0,7%.  


AXA karta se již potřetí stala platební kartou roku

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

15807891429

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 723 000

723000


ČÍSLO TÝDNE: 723 000 právě tolik žádostí již obdržela finanční správa o vyplacení kompenzačního bonusu pro OSVČ. Velká většina podnikatelů tak o tento bonus, který lze čerpat až v celkové výši 39 500 korun, zažádala. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více