Bankomaty:
Poplatky za výběr v ATM českých bank a mapa bankomatů!


20. 06. 2013  00:14     BP.com     komentáře (0)

Bankomaty představují nejsnazší cestu k hotovosti uložené v bance, bez bankovek a mincí se v dnešním světě prostě neobejdeme. A proto se na našem webu často věnujeme právě tématu BANKOMATY. Máme pro vás pár tipů na zajímavé čtení…

Bankomaty: Poplatky za výběr v ATM českých bank a mapa bankomatů!
Není to ono, ale čas od času to prostě musíte udělat... Ano, uhádli jste – bavíme se samozřejmě o výběru z bankomatu cizí banky. Kolik stojí výběr bankomatů v cizích bankách? Podívejte se ZDE!

.

Ideální je samozřejmě volit výběr z bankomatu v přístroji vlastní banky. Proč? Je to levnější. Podívejte se, kolik to stojí právě vás jakožto klienta koketní tuzemské banky! Článek o tomto tématu ZDE!

.

Mapa všech bankomatů v České republice? Že jste na ni ještě nikde nenarazili? Teď už ano! Přinášíme exkluzivní možnost vyhledat si všechny bankomaty ve všech lokalitách, třeba právě u vás za rohem… MAPU BANKOMATŮ NALEZNETE ZDE!Bankomaty: Poplatky za výběr v ATM českých bank a mapa bankomatů!

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

21027943602

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více