Česká firma Platon Finance vstoupila na další světovou burzu kryptoměn


20. 05. 2019  18:22          komentáře (0)

Česká společnost Platon Finance pokračuje v expanzi. V květnu vstoupila se svou kryptoměnou Platon Coin na jednu z největších asijských burz, singapurský  DigiFinex. Pokračuje tak v plnění svého cíle zvýšit letos kapitalizaci až na pětinásobných 25 milionů dolarů.

Česká firma Platon Finance vstoupila na další světovou burzu kryptoměn
Na DigiFinex se obchoduje okolo 70 kryptoměn. Je čtvrtou největší kryptoburzou v Asii a nejoblíbenějším trhem pro japonské investory do kryptoměn. Celkový objem obchodování se pohybuje okolo jedné miliardy dolarů.

Platon Coin vznikl loni a obchoduje se na prestižních trzích LaToken nebo Exrates.me. Současný denní objem obchodování se pohybuje mezi 600 000 a 800 000 dolary. Celková kapitalizace Platonu je okolo 4,2 milionu dolarů, což jí po několika měsících od vstupu na burzu řadí do top 1000 kryptoměn.

 

Ještě letos se plánuje dostat mezi 200 největších s kapitalizací přes 25 milionů dolarů a denním objemem obchodu mezi dvěma až čtyřmi miliony amerických dolarů.

 

“Trh s kryptoměnami zaznamenal v posledních týdnech a měsících významné oživení. Například bitcoin za poslední týden posílil o třetinu a od začátku roku o 100 procent a podobně rostou i další virtuální mince. Významný růst vidíme i u naší jediné  české kryptoměny Platon Coin, která je zajímavou alternativou,” říká zakladatel Platon Finance Daniel Tanner.

 

Platon Coiny bude možné platit všude na světě prostřednictvím předplacené karty. Za měnu je v současné době možné nakupovat ve vybraných e-shopech nebo pořizovat nemovitosti či počítačové vybavení. Prostřednictvím členství v klubu  Platon Finance pak půjde kupovat i automobily, jachty či jiné spotřební a užitkové zboží.

Platon Finance jako první na světě nabízí také digitální peněženku pro kryptoměny s pojištěním  až do výše 500 tisíc euro. Peněženka akceptuje šest silných kryptoměn včetně Bitcoinu.

 

Zahraničními partnery Platon Finance jsou silní hráči jako Lloyd’ Syndicate, celosvětová realitní společností OPISAS či Symantec, společnost zajišťující maximální zabezpečení digitální peněženky a celého systému.Česká firma Platon Finance vstoupila na další světovou burzu kryptoměn

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

16633065678

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 345 000

345000


ČÍSLO TÝDNE: 345 000 právě tolik žádostí obdržely dosud banky o odklad splácení hypotečních a spotřebitelských úvěrů. Klienti tak na splátkách ušetří až 10 miliard korun.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více