Commerzbank založila v Praze novou společnost specializující se na IT služby – nabírá desítky expertů


01. 12. 2015  13:45          komentáře (0)

Commerzbank v Česku přeměnila svou IT divizi a založila zcela novou společnost Commerz Systems. Ta má na starosti vývoj aplikací, testování a provoz komplexních bankovních uživatelských programů. V plánu je přijetí dalších desítek softwarových specialistů.

Commerzbank založila v Praze novou společnost specializující se na IT služby – nabírá desítky expertů
„Jedná se o logický krok, kdy jsme se rozhodli pro založení společnosti Commerz Systems poskytující nám komplexní IT služby. Stejná společnost už nyní působí v Německu, kde pracuje více než tři sta zaměstnanců. Pro naši pražskou pobočku využijeme stávající IT zaměstnance Commerzbank. Díky spojení sil a zaměření na nový model kompetencí očekáváme další růst společnosti,“ řekl Gerald Mosner, ředitel Commerz Systems.

Dosud v IT divizi Commerzbank působilo zhruba 190 zaměstnankyň a zaměstnanců, kteří všichni přešli pod střechu pražské Commerz Systems. Hmatatelným důkazem toho všeho je stěhování divize IT začátkem listopadu z kanceláří v Myslíkově ulici do nové moderní budovy Charles Square Centra na Karlově náměstí, která poskytne odpovídající kapacitu.Commerzbank založila v Praze novou společnost specializující se na IT služby – nabírá desítky expertů

Diskutovat (0)