ČSOB od července zlepšuje služby pro klienty v letištních saloncích


11. 07. 2019  00:43     Tisková zpráva      komentáře (0)

ČSOB zahajuje od července 2019 spolupráci s  novým provozovatelem letištních salonků. Partnerem banky se stane společnost Lounge Key, která provozuje více než 1 100 salónků. Zjednoduší se také přístup klientů ČSOB do salonků a vstupy do salonků budou cenově dostupnější.

ČSOB od července zlepšuje služby pro klienty v letištních saloncích
Pro vstup do letištních salonků už zákazníci ČSOB nebudou potřebovat další kartičku, stačí se prokázat jen svou platební kartou. Služba je k dispozici klientům, kteří využívají kreditní kartu Premium Mastercard World, debetní karty Mastercard World Elite (Kartu dobré vůle), Mastercard Business Premium a Mastercard Business Gold. Stačí mít u karty povolené internetové platby.

Na kreditní kartu Premium jsou kromě vstupu do letištních salonků navázané i další výhody, jako je rodinné i individuální cestovní pojištění, pojištění ztráty a krádeže, prodloužená záruka nebo osobní asistent. Od dubna nově mohou naši klienti přispívat z plateb kartou i na dobročinné účely. Karta nabízí velmi nízkou úrokovou sazbu a bezúročné období až 55 dnů,“ říká Miroslav Zetek, ředitel útvaru Řízení segmentu Premium.

U kreditní Premium Karty, Karty dobré vůle a Mastercard Business Gold mají klienti ČSOB zdarma čtyři vstupy do letištních salonků ročně (jeden vstup na osobu). U karty Mastercard Business Premium pak dva vstupy ročně. Za každý další vstup zaplatí 32 dolarů na osobu – vstupy tedy oproti původním 30 dolarům plus 21% DPH zlevnily. Klienti mají také stále k dispozici bezplatně neomezený počet vstupů do salonků Mastercard v Praze, Vídni a Bratislavě. Nabídka salonků v Bratislavě se nevztahuje na business karty. 


Počet vstupů mohou zákazníci sledovat na webu Lounge Key. „Přesný a snadno dostupný přehled vstupů do salonků je jedním z nejčastějších požadavků našich klientů, a právě mobilní aplikace na tyto požadavky reaguje,“ doplňuje Miroslav Zetek. Novinkou je samostatná mobilní aplikace, která bude průběžně vylepšovaná o užitečné funkcionality.ČSOB od července zlepšuje služby pro klienty v letištních saloncích

Diskutovat (0)


Bankám jsme v tomto roce na poplatcích již celkem zaplatili

18837299481

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

66


ČÍSLO TÝDNE 66 právě tolik miliard korun má stát nejdůležitější vládní opatření proti drahým energiím. Vláda zavádí energetický tarif, který by měl rodinám ušetřit několik tisíc korun.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 24,7300
Kurz USD Americký dolar 1 USD 23,4490
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,2760
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 28,7700
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 24,4685
Kurz HUF Forint 100 HUF 6,1700
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,0014
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více