ČSOB zvyšuje sazby u termínovaných vkladů. Na spořicím účtu Duo Profit nabízí 3 procenta


04. 06. 2019  07:21          komentáře (0)

Klienti ČSOB a Poštovní spořitelny mají možnost od začátku června využít vyššího úročení termínovaných vkladů a na spořicím účtu v programu Duo Profit. Své peníze mohou uložit na šest měsíců se sazbou 0,9 procenta a na dvanáct měsíců s výnosem ve výši 1,3 procenta. Duo Profit dokonce nabízí zajímavou sazbu 3 procenta.

ČSOB zvyšuje sazby u termínovaných vkladů. Na spořicím účtu Duo Profit nabízí 3 procenta
Prostřednictvím produktu ČSOB Duo Profit mohou klienti spojit spoření a investice. Od 1. 6. 2019 do 31. 8. 2019 mohou na vklad ve výši investované částky získat zvýhodněnou sazbu 3 % na spořicím účtu na 1 rok.

Termínované vklady umožňují klientům získat předem daný výnos a své prostředky mít v dohledné době k dispozici. Od začátku června navíc s vyšším zhodnocením. U termínovaných vkladů na šest měsíců se zvýší úroková sazba z 0,7 na 0,9 % p. a., při uložení peněz na dvanáct měsíců pak úrok stoupne z 1 na 1,3 % p. a.ČSOB zvyšuje sazby u termínovaných vkladů. Na spořicím účtu Duo Profit nabízí 3 procenta

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20474611236

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více