Equa bank excelovala na AppParade


07. 12. 2017  09:48          komentáře (0)

Mobilní aplikace Equa bank se umístila na 3. místě v populární soutěži nejlepších mobilních aplikací českého a slovenského původu AppParade. Soutěž se koná jednou za čtvrt roku a jejím cílem je ocenit novinky ze světa mobilních aplikací. Mobilní aplikace Equa bank získala ocenění jako jediná aplikace zastupující bankovní sektor.

Equa bank excelovala na AppParade
„Naše nová mobilní aplikace prošla kompletním redesignem a přidali jsme celou řadu nových funkcí. Zároveň jsme zjednodušili zadávání plateb a celkově ovládání aplikace. Velmi si vážíme všech hlasů, které jsme na soutěži obdrželi a jsme rádi, že se naše aplikace těší tak velké oblibě,“ komentuje Jakub Pavel, ředitel retailového bankovnictví Equa bank. „Zároveň je to pro nás závazek, aplikaci neustále vyvíjíme a plánujeme do ní přidat další nové funkce, o které nás klienti žádají, a přitom zachovat její jednoduchost,“ dodává Jakub Pavel.

Equa bank spustila vylepšenou verzi aplikace mobilního bankovnictví v září letošního roku. Uživatelsky největší změnou je autorizace plateb do 10 000 korun otiskem prstu a také silnější zabezpečení. Aplikace je přitom určena pro uživatele systému Android i iOS, verze pro systém Android se jmenuje „Equa bank nový koncept“.

Kompletní výsledky na http://m.appparade.cz/Equa bank excelovala na AppParade

Diskutovat (0)