Fair Credit bodoval v Českých 100 Nejlepších


01. 12. 2015  13:46          komentáře (0)

Společnost Fair Credit poprvé bodovala v soutěži “Českých 100 Nejlepších”, které pravidelně pořádá nezisková organizace Comenius, panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci. Společnost Fair Credit si odnesla ocenění v kategorii Dynamický růst a stabilita.

Fair Credit bodoval v Českých 100 Nejlepších
Mimořádné hospodářské výsledky, férový a profesionální přístup, spokojenost zákazníků, to je to, co odlišuje Fair Credit od konkurence. Nejen to, ale i registrace subjektu v ČR a další kritéria hodnotí v rámci ocenění Českých 100 Nejlepších široký okruh odborníků. Společnost Fair Credit dokázala po necelých 3 letech svého působení získat takto prestižní ocenění v kategorii Dynamický růst a stabilita. „Ocenění „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH“ si vážím proto, že staví na osobních znalostech a praktických zkušenostech odborníků a je důkazem, že naši práci děláme férově a s osobním přístupem k zákazníkovi,” říká Ing. Ondřej Sychrovský, Generální ředitel Fair Credit.

 

 

O SOUTĚŽI

Cílem hnutí „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH” je nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně slavnostním způsobem ocenit české (v ČR zaregistrované) firmy, podniky či společnosti co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozoruhodných výsledků. Systém vyhodnocení a stanovení pořadí „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH“ je založen na praktických znalostech a zkušenostech získaných při každodenní praxi širokého okruhu odborníků.Fair Credit bodoval v Českých 100 Nejlepších

Diskutovat (0)