Fio podnikatelský účet vyhrál Cenu podnikatelů v soutěži Zlatá koruna 2013


28. 05. 2013  08:57     tz     komentáře (0)

Malí a střední podnikatelé zvolili Fio podnikatelský účet již podruhé nejlepším finančním produktem v hlasování o Cenu podnikatelů soutěže Zlatá koruna 2013. Oceněn byl i Fio osobní účet, který získal třetí místo v hlasování o Cenu veřejnosti.
Hlasování veřejnosti je významnou součástí soutěže Zlatá koruna, která probíhá jedenáctým rokem a oceňuje nejlepší finanční produkty na českém trhu. Fio banka obsadila podruhé první místo v kategorii Cena podnikatelů a přidala k němu další cenné umístění –  bronzovou příčku Fio osobního účtu v Ceně veřejnosti. Účty Fio banky se prosadily v konkurenci zhruba šesti set nominovaných produktů.

„Jsme rádi, že jsme se svým podnikatelským účtem obhájili prvenství a děkujeme všem, kteří pro nás hlasovali. Stále více podnikatelů si Fio  banku vybírá jako důvěryhodného partnera pro své podnikání - oceňují zejména férovou politiku stejného ceníku pro všechny, tedy nulových poplatků za běžné bankovní služby pro fyzické osoby, podnikatele i firmy. Že je tato nabídka atraktivní pro všechny jmenované skupiny, dokazuje i třetí místo našeho osobního účtu v Ceně veřejnosti,“ komentuje vítězství Fio banky Ján Franek, tiskový mluvčí Fio banky.Fio podnikatelský účet vyhrál Cenu podnikatelů v soutěži Zlatá koruna 2013

Diskutovat (0)