Fio uvádí nový seznam investičních doporučení - StockList


29. 06. 2009  18:14     Vendula Žaloudíková     komentáře (0)

Od dnešního dne dochází k rozšíření rozsahu investičních doporučení Fio, burzovní společnosti. Její makléři budou nyní zveřejňovat svá doporučení (koupit/držet/prodat) ke všem investičním instrumentům jimi analyticky pokrývaným.

Stávající seznam investičních doporučení Fio (BuyList) se ode dneška mění na StockList, který bude nově obsahovat doporučení makléřů Fio ke sledovaným investičním instrumentům nejen typu "koupit", ale i "držet" nebo "prodat". V současné době je takto pokryto devět akciových titulů, přičemž jejich počet se bude postupně rozšiřovat.   Akciové tituly, které budou mít doporučení k nákupu, budou zároveň zakoupeny do modelového portfolia (PortFia), kde s nimi bude aktivněji obchodováno. PortFio je on-line veřejně spravované portfolio střednědobých investic, v němž makléři Fio v souladu se svými investičními doporučeními investují skutečný 1 milion korun, a to za stejných podmínek jako běžní investoři.   Nový seznam investičních doporučení s horizontem minimálně 12 měsíců, který bude aktualizován každé pondělí, můžete sledovat na webových stránkách Fio pod záložkou Zpravodajství, sekce Investiční doporučení: http://www.fio.cz/doporuceni.itml. Jeho bezplatné zasílání e-mailem si lze objednat zde: http://www.fio.cz/zpravodajstvi_mail.itml.


Fio uvádí nový seznam investičních doporučení - StockList

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20472690175

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více