GEEN Vstřícná banka:
Dejte UniCredit Bank své vysvědčení - III. čtvrtletí 2016


16. 09. 2016  00:45     Miroslav Zeman     komentáře (0)

GEEN Vstřícná banka - v rámci projektu prvního klientského ratingu bank, mají i čtenáři serveru Bankovní poplatky unikátní možnost ohodnotit tuzemské banky a vystavit jim své vysvědčení. Přečtěte si jak vstřícná byla UniCredit Bank a rovnou ji ohodnoťte! ČTĚTE DÁLE!

GEEN Vstřícná banka: Dejte UniCredit Bank své vysvědčení - III. čtvrtletí 2016
UniCredit Bank je ač středně velká, velmi výrazná banka. Banka se již tradičně drží na velmi dobrém hodnocení našeho klientského ratingu Vstřícná banka. Za rok 2014 obhájila tato banka bronzovou třetí příčku.

Banka umí velmi dobře pracovat s profesními i cílovými skupinami. Umí podchytit jejich očekávání i potřeby. Následně pak pro ně sestavit takový produkt, který může velkou část těchto skupin oslovit a přivést do skupiny klientů této banky. Tuto spolupráci umí banka podchytit i podporou zaštiťujících organizací těchto skupin, nabídkou zvýhodněných produktů apod. Velmi tak banka bodovala například u advokátů či notář. Velká část z nich využívá především účty úschov u této banky a s nimi spojené bezplatné účty osobní i firemní. To samé umí banka u doktorů, znalců a dalších skupin.

TUTO BANKU MŮŽETE OHODNOTIT PŘÍMO ZDE!

GEEN_vstricna

S čím přišla banka v II. čtvrtletí 2016

Se zajímavým konceptem přišla ve druhém čtvrtletí roku 2016 UniCredit Bank v oblasti půjček a úvěrů. Čím vyšší půjčka, tím nižší úrok? vyšší nebo delší PRESTO Půjčku si u UniCredit Bank klient sjedná, tím nižší má úrokovou sazbu. Sazby u neúčelové PRESTO Půjčky na cokoliv se mohou snížit až na 5,6 % p. a., u účelové PRESTO Půjčky na bydlení lze získat až milion korun na bydlení se sazbou 4,9 % p. a.

I UniCredit Bank se v prvním čtvrtletí roku 2016 snížil zisk. Konsolidovaný čistý zisk meziročně mírně klesl o 4,2 % Kč při očištění vlivu příspěvku do Rezolučního fondu a Fondu pojištění vkladů, který byl zaúčtován v prvním čtvrtletí tohoto roku. Se zaúčtováním povinného příspěvku konsolidovaný čistý zisk meziročně klesl o 20,3 % na 1,3 miliardy Kč.

UniCredit Bank si z letošního ročníku soutěže Zlatá koruna odnáší celkem tři ocenění, ve dvou kategoriích dokonce získala nejvyšší umístění. Její hypoteční úvěr a účelová PRESTO Půjčka na bydlení jsou podle odborné poroty nejlepšími produkty na českém trhu. Navíc unikátní Smart Banking s přihlášením otiskem prstu získal druhé místo v kategorii Novinka roku. Odborná porota ocenila i dividendový akciový fond společnosti Pioneer Investments, která náleží do skupiny UniCredit. Za umístění produktů této banky ji můžeme určitě ocenit.

V tandemu jste na všechno dva. I na bankovní účet. S novým U kontem Tandem od UniCredit Bank mohou klienti ve dvou lehce splnit jedinou podmínku aktivního využívání účtu. Pokud si totiž na dva provázané účty nechají klienti dohromady zasílat každý měsíc 12 000 korun, získají oba bezplatné vedení na sobě nezávislých kont a mnoho dalších služeb zdarma. Zajímavý nápad.GEEN Vstřícná banka: Dejte UniCredit Bank své vysvědčení - III. čtvrtletí 2016

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

5748252410

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více