Internetové bankovnictví eBanky se rozvíjí i po fúzi s RB


21. 04. 2008  15:39     Tomáš Kofroň     komentáře (0)

Aktuální novinky ocení především podnikatelé, kterým nová verze eKomunikátoru mj. přinese levnější zahraniční platební styk.

eBanka a Raiffeisenbank dále rozvíjejí funkčnost internetového bankovnictví eBanky. Aktuální novinky ocení především podnikatelé, kterým nová verze eKomunikátoru mj. přinese levnější zahraniční platební styk či zvýší komfort při samotné práci s eKomunikátorem. 

 

Raiffeisenbank a.s. a eBanka, a.s. pokračují v rozvíjení internetového bankovnictví eBanky. „Internetové bankovnictví eBanky je podle celé řady ocenění nejlepší na českém trhu a my jej rozhodně nechceme  omezit. Naopak jej chceme dále využívat a rozvíjet i po ukončení integrace obou bank,“ uvedl člen představenstva obou bank zodpovědný za obchodování s retailovými klienty Mário Drosc.

 

Obě banky tak nyní představily novou verzi eKomunikátoru, což je program pro komunikaci s internetovým bankovnictvím podnikatelů a malých firem s účtem v eBance.  Systém nově např. umí pracovat s tzv. europlatbami, což uživatelům výrazně sníží poplatky za zahraniční platby. Zatímco doposud mohl poplatek za zahraniční platbu do zemí eurozóny činit až 1000 Kč, nově klient zaplatí 220 korun. Tento typ platby bylo možné zadávat pouze pomocí webového rozhraní a pouze po jedné platbě. Nyní si klient může připravit dávku s prakticky neomezeným počtem takto definovaných plateb a naráz je poslat do banky ke zpracování.

 

Banky v rámci eKomunikátoru připravily i další vylepšení v podobě hromadného stahování výpisů z více účtů najednou včetně všech jejich měnových složek.. Odesílat lze nově rovněž více předpřipravených dávek ke zpracování. eKomunikátor je program, který snadno, efektivně a velmi bezpečně propojuje firemní účet v eBance s firemním účetnictvím a klienti tak mohou přímo ze svého účetnictví vytvářet dávky s příkazy k platbě a zpětně si stahovat bankovní výpisy pro další zpracování.Internetové bankovnictví eBanky se rozvíjí i po fúzi s RB

Diskutovat (0)