Karlovarský kraj – čekací doba na výbornou pro menší podíl klientů než v ČR


09. 04. 2014  11:41     BP.com     komentáře (0)

V naší analýze originálních datových souborů z projektu „Kliente, oznámkuj svoji banku“ jsme zakončili cyklus třetí otázky ohledně atmosféry na bankovních pobočkách a vstupujeme do další fáze, konkrétně k analýze otázky zabývající se čekací dobou na obchodních místech a nabízených služeb v době čekání…  Jak je na tom Karlovarský kraj?

Karlovarský kraj – čekací doba na výbornou pro menší podíl klientů než v ČR
Čekání je únavné. Vždy a všude. Stání ve frontě na bankovní pobočce není výjimkou, právě naopak. Vzhledem k otevírací době většiny bank, která se překrývá se standardní pracovní dobou, mají téměř všichni bankovní klienti při návštěvě pobočky jedno společné – chvátají. Proto jsme se v další otázce projektu „Kliente, oznámkuj svoji banku“ zaměřili právě na problematiku „doba čekání na pobočce a služba v době čekání“, kterou mohli klienti známkovat jako ve škole – od jedničky do pětky.

Čím kratší doba na pobočce, tím lepší známka. Čím lepší servis během čekání (lavičky či židle, tiskoviny ke čtení, voda či káva, zábava pro děti…), tím lepší známka.

.

PORADNA – ZEPTEJTE SE BANKOVNÍ EXPERTKY NA COKOLIV

.

V Karlovarském kraji je počet absolutně spokojených klientů menší než ve zbytku republiky.  Známku výborně udělila obchodním místům jedna pětina respondentů, což je o více než tři procentní body méně než ve zbytku České republiky. Mírně lepší hodnocení pozoruje u známek chvalitebně a dobře. Na druhou stranu absolutně nespokojených klientů, kteří udělili bankám v Karlovarském kraji nelichotivou pětku, je o šest desetin procentního bodu více než v ostatních regionech.

TABULKA: Čas strávený na pobočce – Karlovarský kraj

Hodnocení

Karlovarský kraj

ČR jako CELEK

Počet

Podíl na celku

Známka 1 - Výborně

157

20,1%

23,2%

Známka 2 - Chvalitebně

264

33,8%

31,8%

Známka 3 - Dobře

181

23,2%

21,4%

Známka 4 - Dostatečně

91

11,7%

12,7%

Známka 5 - Nedostatečně

82

10,5%

9,9%

Nevyplněno

6

0,8%

1,1%

Celkem

781

100%

100,0%

Zdroj: www.bankovnipoplatky.comKarlovarský kraj – čekací doba na výbornou pro menší podíl klientů než v ČR

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

28029048167

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2139


ČÍSLO TÝDNE - 2139 právě tolik koronavirem nakažených lidí bylo odhaleno v České republice během jednoho dne. Konkrétně středy. Výrazně se tak zvyšuje nárůst nemocných, což bude vést k nepříznivým ekonomickým důsledkům. Jedná se o dosavadní rekord.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více