Komerční banka mění vzhled výpisů


11. 07. 2011  12:08     Monika Klucová     komentáře (0)

Komerční banka mění od 11. července 2011 grafickou podobu a strukturu většiny svých výpisů. Kromě přehlednějšího uspořádání a modernějšího vzhledu naleznou klienti na výpisech informace o využívání oblíbeného konceptu MojeOdměny. Nový formát s sebou přináší i výrazné snížení spotřeby papíru při tisku výpisů.

 

 

Komerční banka mění výpisy

Hlavním cílem změn je předložit klientovi informace lépe uspořádané a ve srozumitelnější struktuře. K tomu jsou nově použity nejen grafické prvky pro snadnější rozlišení, ale také přehledné rozdělení informací do tabulek a přejmenování některých názvů polí na výpisech.

Všechny realizované změny vycházely z podnětů klientů a jejich požadavků na výpisy. Nezanedbatelnou výhodou nového formátu je také výrazné snížení spotřeby papíru při tisku výpisu. Se změnou grafické podoby se setkají všichni klienti využívající produkty Komerční banky s výjimkou výpisů k operacím s cennými papíry.

Od 11. července

„Novou formou výpisů zohledňujeme jednak připomínky k jejich dosavadní podobě, ale především přidáváme informace související s konceptem MojeOdměny. Klienti tak dostanou jednoduchý a rychlý přehled o získaných odměnách za aktivní využívání služeb Komerční banky," uvedl Radko Belada, vedoucí marketingu pro retailové bankovnictví KB.

Nový vzhled výpisů z běžného účtu, debetní a kreditní karty bude umístěn od 11. července  v sekci Informace z trhu na webových stránkách www.kb.cz.Komerční banka mění vzhled výpisů

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

16279006590

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 723 000

723000


ČÍSLO TÝDNE: 723 000 právě tolik žádostí již obdržela finanční správa o vyplacení kompenzačního bonusu pro OSVČ. Velká většina podnikatelů tak o tento bonus, který lze čerpat až v celkové výši 39 500 korun, zažádala. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více