Komerční banka získala ocenění v soutěži WebAward


19. 10. 2011  13:59     Monika Klucová     komentáře (0)

Komerční banka uspěla se svými webovými stránkami v soutěži WebAward pořádané Web Marketing Association. V silné konkurenci získala webová prezentace KB ohodnocení Bank Standard of Excellence. Na oceněné podobě webu, se podílela internetová agentura FG Forrest, která s Komerční bankou na online projektech dlouhodobě spolupracuje.

Web Komerční banky získal v kategorii patřící bankovním domům ohodnocení Bank Standard of Excellence. Posouzení webu se uskutečnilo na základě sedmi kritérií: design, inovace, obsah, technologie, interaktivita, copywriting a snadná použitelnost. Web Komerční banky hodnotili porotci nadprůměrně zejména v oblasti designu, obsahu a snadnosti použití.

.

„Jsem rád, že web sídlo KB dokázalo obstát v silné mezinárodní konkurenci prestižní soutěže. Ocenění potvrzuje, že se české weby mohou směle srovnávat se světovou konkurencí, že původní cíle projektu byly a jsou správné a ve shodě s celosvětovými standardy nejen v kategorii bank. Umístění je také potvrzením kvalitně odvedené práce a reflektuje na vysokou úroveň očekávání ze strany našich klientů,“ dodal David Horák, webmaster Komerční banky.

 Komerční banka získala ocenění v soutěži WebAward

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

16087285197

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 723 000

723000


ČÍSLO TÝDNE: 723 000 právě tolik žádostí již obdržela finanční správa o vyplacení kompenzačního bonusu pro OSVČ. Velká většina podnikatelů tak o tento bonus, který lze čerpat až v celkové výši 39 500 korun, zažádala. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více