LBBW BANK SNIŽUJE SAZBY HYPOTÉK NA HISTORICKÉ MINIMUM


11. 09. 2012  16:58     tz     komentáře (0)

LBBW Bank CZ aktuálně snižuje úrokové sazby pro účelové hypotéky na historické minimum. Sazba pro fixace na 3 roky nyní činí 2,99 % p.a. a fixace na 5 let dokonce 2,89 % p.a. při LTV do 70 % (výše úvěru ku hodnotě zastavované nemovitosti). Podle srovnávací kalkulačky Golem Finance je toto nyní nejvýhodnější nabídka na trhu.

LBBW Bank CZ v září velmi výrazně snižuje úrokové sazby u hypotečních úvěrů. Snížení je až o 0,3 % oproti původním sazbám. Podle srovnávací kalkulačky Golem Finance nabízí LBBW Bank CZ k dnešnímu dni bezkonkurenčně nejnižší sazby na trhu pro hypotéky s dobou fixace 3 a 5 let při LTV do 70 %. Jedná se o nejčastěji volený typ fixace úrokové sazby mezi hypotečními klienty.

„Pružně reagujeme na situaci na trhu a hodláme tak podpořit obchody v oblasti hypotečního financování. Plně to odpovídá naší nové bankovní strategii v této oblasti,“ komentoval snížení sazeb Boris Čuchran, člen představenstva LBBW Bank CZ.

Libor Ostatek, ředitel společnosti Golem Finance, dodal: „Krok LBBW Bank CZ je rychlou reakcí na aktuální situaci na trhu. V současnosti je velmi výhodná doba pro nákup nemovitostí. Fixní sazby pod tři procenta jsou skutečně velmi dobrou příležitostí, která dokládá, že sazby jsou na historickém minimu, a tato situace nemusí trvat dlouho.“LBBW BANK SNIŽUJE SAZBY HYPOTÉK NA HISTORICKÉ MINIMUM

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

5099426118

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více