Lidé si oblíbili vkladové bankomaty


08. 12. 2010  16:16     Denisa Salatková     komentáře (0)

Rozvíjející se novinka – vkladové bankomaty – se u lidí těší stále větší oblibě. Potvrzuje to i fakt, že se každý měsíc zvyšuje počet vkladů na bankomatech ČSOB a Poštovní spořitelny o více jak 30 %.

ČSOB a Poštovní spořitelna v současnosti provozují 29 vkladových bankomatů ve větších městech všech krajů České republiky. A další budou přibývat. „Zájem o tuto novinku roste, proto v příštím roce rozšíříme naši síť o dalších 25 vkladových bankomatů. Chceme klientům nabídnout komplexní síť, která pokryje všechny jejich potřeby,“ prozradil Martin Čížkovský, který je zodpovědný za síť bankomatů ČSOB i Poštovní spořitelny.

 Do budoucna bude možné vkládat peníze i na jiný účet v rámci ČSOB nebo Poštovní spořitelny. „Dosud bylo totiž možné vkládat hotovost pouze na účet, ke kterému se váže platební karta. Klienti si tak mohou vložit prostředky na termínovaný či spořící účet nebo uhradit splátku kreditní karty. Očekáváme díky tomu další výrazný nárůst transakcí,“ doplnil Martin Čížkovský.   Klienti mají k dispozici více než 770 bankomatů ČSOB a Poštovní spořitelny. Kromě výběru peněz umožňují klasické bankomaty také měnit PIN, dobít předplacenou kartu mobilních operátorů, či zažádat si o úvěr.


Lidé si oblíbili vkladové bankomaty

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20740712202

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více