Mobilní banku 2 využívá téměř 120 tisíc klientů


20. 05. 2014  18:15     TZ     komentáře (2)

Zájem o správu financí přes mobilní telefon stále roste. Aplikaci Mobilní banka 2 od Komerční banky má již téměř 120 tisíc klientů, z toho 90 tisíc ji užívá aktivně. Aplikace přináší řadu funkcí a užitečných informací nejen klientům Komerční banky, ale i ostatním uživatelům chytrých telefonů.

Mobilní banku 2 využívá téměř 120 tisíc klientů
Naplno využijí možnosti Mobilní banky 2 zejména klienti Komerční banky. Ti mohou mimo jiné zadávat příkazy k úhradě, platit jednoduše s pomocí QR kódů nebo mít přehled o investicích v podílových fondech. Majitelky kreditní Lady karty oceňují jednoduchou možnost vyhledat obchody, kde mohou získat speciální slevy pro vlastníky kreditní karty.

Užitečná je však Mobilní banka 2 pro každého bez ohledu na to, v jaké bance má svůj účet. Aplikace pomůže vyhledat nejbližší bankomat či pobočku Komerční banky, užitečné a často využívané jsou simulátory pro plánování hypotečních a spotřebitelských úvěrů.

„Neustále pracujeme na tom, aby Mobilní banka 2 byla pro uživatele multifunkčním nástrojem, s jehož pomocí budou moci zařídit většinu svých finančních záležitostí. Prostřednictvím chytré aplikace si již dnes mohou uživatelé sjednat cestovní pojištění, zaplatit letenky a zjistit, jaký je aktuální kurzový lístek Komerční banky,“ uvádí Mojmír Prokop, manažer odboru Multichannels KB.

Další zajímavé zprávy z bank naleznete ZDE!

large_mojmir_prokop_3Mobilní banku 2 využívá téměř 120 tisíc klientů

Komercni Banka jejich bankovnictvi
Tak opet v Komercni bance nefunguje prime bankovnictvi a pres tel. Je mirtvo a kdyz se chcete bezpla...
živý zážitek s KB z 3. září 2014
Živý zážitek z 3. září 2014: chtěla jsem vyjet výpis z KB. Do internetového bankovnictví se nedá vlé...
Diskutovat (2)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20817596700

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více