Nová anketa:
Líbí se vám nový název banky - Moneta Money Bank?


06. 06. 2016  00:53     Miroslav Zeman     komentáře (1)

NOVÁ ANKETA: Na začátku května se definitivně přejmenovala GE Money Bank na Monety Money Bank. Změna názvu banky byla vynucena plánovaným odchodem většinového vlastníka banky společnosti GE. Jak se vám nový název líbí? Hlasujte v anketě!

Nová anketa: Líbí se vám nový název banky - Moneta Money Bank?
Moneta má odkazovat na antickou bohyni peněz a bohatství. Název také známe ve spojení s termínem - monetární politika banky. Moneta má tedy odkazovat na finance a peníze. I když to v podstatě dělá i druhá část názvu banky money, což je anglické slovo pro peníze. Třetí část názvu Bank už je samozřejmostí, protože se skutečně jedná o banku.

Zatímco dříve tedy banka používala v názvu i jméno svého amerického vlastníka GE, nyní po jeho odchodu už je používání této zkratky značící korporaci General Electric nemožné. Banka se tak i se snahou na zachování kontinuity rozhodla ke změně pouze první části svého názvu.

Čtenáři nyní mohou rozhodnout, jak se záměr banky o co nejlepší změnu názvu povedl. 

JAK SE VÁM TEDY LÍBÍ NOVÝ NÁZEV BANKY: MONETA MONEY BANK?

Moneta Money Bank

Hlasovat v anketě můžete ZDE! Anketu najdete také v dolní části hlavní strany serveru Bankovní poplatky!Nová anketa: Líbí se vám nový název banky - Moneta Money Bank?

Dámské vložky
To je první, co mě napadne při názvu Moneta....
Diskutovat (1)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

16614179162

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 345 000

345000


ČÍSLO TÝDNE: 345 000 právě tolik žádostí obdržely dosud banky o odklad splácení hypotečních a spotřebitelských úvěrů. Klienti tak na splátkách ušetří až 10 miliard korun.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více