Nová éra v bankovnictví:
Era jednoduchosti


01. 04. 2010  00:36     Denisa Salátková     komentáře (2)

Žijeme v době, kdy je slovo „novinka“ synonymem pro komplikaci. Nemusí tomu ale tak být vždycky. Od 1. dubna proto Poštovní spořitelna uvádí novou produktovou řadu Era.

„Jednoduchost a dostupnost jsou na žebříčku spotřebitelské poptávky na prvních místech, ať už jde o zboží denní spotřeby nebo bankovní služby,“ popisuje Jan Lamser z Poštovní spořitelny. Proto se PS snaží maximálně zjednodušit svoji produktovou nabídku s cílem poskytnout srozumitelné, dostupné a funkční služby pro současného člověka. „Tyto hodnoty představuje nová značka, která zastřeší naše nové služby. Nejen proto, že symbolizuje novou éru, dostala jméno Era,“ vysvětlil Jan Lamser.   Era staví na bohatých zkušenostech, jak poskytovat a nabízet bankovní servis. V budoucnu by se měla stát pojmem pro elegantní jednoduchost ve finančních a souvisejících službách. „Naším cílem je být nablízku všem klientům, kteří ocení, čím se naše nabídka liší od zbytku trhu. Ať na internetu, po telefonu, v síti našich finančních center, prostřednictvím finančních poradců ČMSS anebo na pobočkách České pošty. Všude a vždy jsou snadnost, přehlednost a dostupnost hodnoty, na kterých stavíme,“ podotkl Jan Lamser.   Z  nové hlavní produktové linie Poštovní spořitelna již nabízí Era osobní účet. Do konce roku rozšíří nabídku i o služby například z oblasti spotřebitelských úvěrů a spořicích produktů.


Nová éra v bankovnictví: Era jednoduchosti

ostuda
platit poplatek za vklad je nemorální a asi od ery odejdu!...
Nový účet s absurdním
poplatkem 8kč za vklad hotovosti a další jednu korunu zaplatíte za odchozí platbu?????!!!!!...
Diskutovat (2)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20049675759

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

5740


ČÍSLO TÝDNE - 5740 korun. Právě tolik bude činit dle rozhodnutí vlády tzv. paušální daň. Každý živnostník s příjmem do 800 tisíc korun ročně tak bude moci hradit sociální, zdravotní i daň v jedné paušální částce. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více