Nová služba Citibank usnadní klientům správu bankovních účtů v zahraničí


04. 09. 2012  17:23     tz     komentáře (0)

Citibank Europe plc představila novou službu Citi Global Banking, která spolupracuje s širokou mezinárodní sítí poboček Citibank a usnadňuje klientům využívání bankovních služeb v České republice i v zahraničí.

Nová služba Citi Global Banking klientům umožní zdarma vyřídit potřebné formality pro založení účtu u Citibank v zahraničí ještě předtím, než vycestují ze své země. Cizinci plánující žít v České republice mají naopak možnost otevřít si svůj nový běžný účet ještě před příjezdem do České republiky. Klienti Citigold mohou navíc při splnění podmínek pro zařazení do Citigold portfolia v domovské zemi využívat Citigold účet a související služby také v zahraničí.

 

„Věříme, že Citi Global Banking ocení všichni klienti Citibank, jež pravidelně soukromě nebo pracovně cestují do zahraničí, stejně jako cizinci žijící dlouhodobě v České republice,” říká Veronika Špaňárová, ředitelka retailového bankovnictví Citibank Europe plc v České republice a dodává: „Uvedení služby Citi Global Banking je zcela v souladu s naší dlouhodobou strategií v oblasti péče o zákazníky, kterým chceme nabízet kvalitní služby.“

Citi Global Banking umožňuje založení i správu běžného účtu vedeného u Citibank v kterékoliv z 30 zemí, kde banka službu nabízí, a to zdarma prostřednictvím globálních servisních center.

 

Prohlédněte si naše nové webové stránky na www.citibank.czNová služba Citibank usnadní klientům správu bankovních účtů v zahraničí

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

16779058892

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

1,5


ČÍSLO TÝDNE - 1,5 právět tolik procent dosahuje aktuálně nejvyšší zhodnocení na spořících účtech. Tuto sazbu nabízí Moneta Money Bank a Wüstenrot hypoteční banka. Ostatní banky pak převážně úročení vkladů snižují.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více