Novinka u banky:
časopis k výpisu (Marketing a Media)


25. 03. 2008  16:39     Veronika Bartošová     komentáře (0)

Většina bank zasílá informace o novinkách v insertu u výpisů. GE Money povýšila tento komunikační nástroj na časopisovou verzi.

Lovit ve vlastních vodách a prodávat další služby stávajícím zákazníkům je levnější než získávat nové klienty. V poslední době je to obecně známá poučka. Do praxe ji nyní svým způsobem uvedla společnost GE Money, která všem svým klientům začala od března rozesílat spolu s výpisem nový newsletter COIN. Informace však nepodává na standardním listu A4 složeném do obálky, ale vytvořila dosud pro české banky netradiční formát připomínající skutečný časopis. "Jsme první bankou na českém trhu, která se rozhodla pro netradiční formát. Zvolili jsme jej z důvodu odlišnosti od ostatních marketingových materiálů a newsletterů jiných bank. Pro klienta je tato forma přehlednější a na první dojem nevzbuzuje pocit dalšího marketingového insertu," říká Markéta Dvořáčková, tisková mluvčí GE Money Bank. Obsahem newsletteru jsou novinky, služby a produkty GE Money Bank, GE Money Auto a GE Money Multiservis. Kromě toho je součástí i zábavní složka s tipy na volný čas nebo další zajímavosti. "Základním rozdílem od běžné marketingové komunikace je forma sdělení, chceme klienty informovat čtivou formou článků o službách a produktech a také o charitativní a dobrovolnické činnosti společnosti," doplňuje Dvořáčková. Zpravodaj směřuje na všechny zákazníky GE Money. Cílem je oslovit široké spektrum klientů a nabídnout jim možnost seznámení se s produkty napříč divizemi, o kterých nejsou běžným způsobem informováni a můžou je využít. "COIN je speciální právě tím, že na jedné stránce klient získá přehled o různých produktech, na rozdíl od klasického informačního vkladu k výpisům, který je zaměřen na jednu informaci," dodává Dvořáčková.Novinka u banky: časopis k výpisu (Marketing a Media)

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20744889551

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více