NOVINKY V ÚČTECH RAIFFEISENBANK ZAHAJUJE PODNIKATELSKÉ EKONTO START


03. 10. 2012  13:21     tz     komentáře (0)

Raiffeisenbank spouští první z řady novinek na svém vlajkovém účtu eKonto. Nové Podnikatelské eKonto START nabízí začínajícím podnikatelům vše, co potřebují pro rozjezd svého podnikání. Banka později představí i další speciální účty pro podnikatele, stejně tak chystá i nové eKonto pro fyzické osoby.

Podnikatelské eKonto START od Raiffeisenbank je nový zvýhodněný účet určený speciálně pro začínající podnikatele. „V rámci jednoho měsíčního poplatku tak podnikatel získá vše, co od banky potřebuje do začátku podnikání,“ uvedl produktový manažer Raiffeisenbank Jan Figlovský.

Za cenu 220 Kč měsíčně tak podnikatelé získávají moderní  účet vedený až v devíti měnách, spořicí účet, nonstop službu právní pomoci, 20 odchozích a příchozích plateb zdarma, internetové bankovnictví, embosovanou platební kartu a po třech měsících možnost čerpat předschválený kontokorentní úvěr, jehož vedení je také v ceně. Pouze cena samotného kontokorentu se přitom na českém trhu standardně pohybuje mezi 250 až 300 korunami za měsíc.

„Podnikatelské eKonto START je určené pouze pro podnikatele a firmy, které vzniky během roku 2012. Chceme jim pomoci se startem jejich podnikání a stát se jejich spolehlivým partnerem v dalším rozvoji,“ dodal Jan Figlovský.

Podnikatelské eKonto START je první ze série novinek na eKontu, v následujících týdnech Raiffeisenbank představí i účty pro již zavedené podnikatele vyžadující ještě větší rozsah služeb, stejně tak banka připravuje nové eKonto i pro fyzické osoby.NOVINKY V ÚČTECH RAIFFEISENBANK ZAHAJUJE PODNIKATELSKÉ EKONTO START

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

16272470282

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne 723 000

723000


ČÍSLO TÝDNE: 723 000 právě tolik žádostí již obdržela finanční správa o vyplacení kompenzačního bonusu pro OSVČ. Velká většina podnikatelů tak o tento bonus, který lze čerpat až v celkové výši 39 500 korun, zažádala. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více