Novoroční předsevzetí do roku 2017. Hlavně zdravý selský rozum


02. 01. 2017  00:22     Miroslav Zeman     komentáře (0)

Rok 2017 nám už oficiálně začal a my se probouzíme do dní, které už budeme po následujících 365 dní vždy zakončovat číslem 2017. Co bych vám za náš server Bankovní poplatky do nového roku popřáli?

Novoroční předsevzetí do roku 2017. Hlavně zdravý selský rozum
Budeme současně rádi, když naše přání se stane i předsevzetím pro co nejvíce lidí. A nikoliv jen předsevzetím, ale skutečným odhodláním něco změnit, napravit, nebo zlepšit. I samotná myšlenka na pozitivní změnu je dobrá. Ukazuje alespoň na to, že si uvědomujeme co je dobré a co špatné. Už jen toto vědomí znamená velmi moc.

1. Snažme se být odpovědnější - už jsme se mohli přesvědčit a je dokázáno, že velká část občanů zásadně nečte, nebo jen povrchně studuje smlouvy, které podepisuje. Pohodlnost a snaha zalíbit se druhé straně a nedělat problémy, může mít fatální následky v budoucnosti. Když už následky nebudou fatální, může se vám tento přístup velmi prodražit.

2. Používejme zdravý selský rozum - když už se do studování smlouvy dáme, tak používejme co nejvíce zdravý selský rozum. Je ve smlouvě něco, čemu nerozumíme? Nechme si to nejen vysvětlit, ale najděme si to také na internetu, případně se poraďme s někým, kdo věci rozumí. Uvažujte logicky. Zejména první blok, nebo první otazník, který se vám v hlavě objeví, je nejdůležitější a nenechte si tuto obavu jen tak lehce či povrchně vymluvit. Od svých obav upustíte až ve chvíli, kdy je jasně prokázán opak.

3. Buďte sebevědomější - nepadejte před aparátem banky nebo pojišťovny na zadek. Na prvním místě máte být vy a vaše rodina. Novoroční předsevzetí do roku 2017. Hlavně zdravý selský rozum

Diskutovat (0)


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více