Novoroční překvapení:
UniCredit Bank snižuje úrokové sazby hypoték, všechny fixace nabídne za 2,59 % p.a.


09. 01. 2019  12:28          komentáře (0)

UniCredit Bank připravila pro všechny zájemce o financování vlastního bydlení hypotékou příjemné novoroční překvapení. Od 10. ledna 2019 snižuje úrokové sazby u hypoték, všechny fixace do 80 % hodnoty nemovitosti (LTV) včetně desetileté fixace i variabilní sazby tak banka nabídne za 2,59 % p.a.

Novoroční překvapení: UniCredit Bank snižuje úrokové sazby hypoték, všechny fixace nabídne za 2,59 % p.a.
UniCredit Bank nejen plošně snižuje úrokové sazby u hypoték, ale dál pokračuje i s konceptem „vše za cenu jedné“. Odborníky i veřejností oceňovaný koncept banka představila již v roce 2013.

„V rámci novoroční akční nabídky nabízíme klientům, kteří řeší financování svého vysněného bydlení, možnost zafixovat si bezkonkurenční úrokovou sazbu i nízké splátky hypotéky až na dalších deset let dopředu,“ říká Tomáš Drábek, člen představenstva a ředitel retailového a privátního bankovnictví UniCredit Bank.

Úrokové sazby pro úvěry do 80 % LTV (LTV, tj. úvěr k hodnotě nemovitosti) a fixace od jednoho do deseti let i variabilní úrokovou sazbou mohou klienti banky od ledna získat za 2,59 % p.a. Úrokové sazby pro úvěry od 81 do 90 % LTV banka snižuje na 3,39 % p.a. Podmínkou získání výhodné úrokové sazby je sjednání jednorázového pojištění schopnosti splácet. V případě desetileté fixace pak sazba platí také v případě sjednání měsíčního pojištění schopnosti splácet.

Kompletní přehled aktuálních úrokových sazeb hypotečních úvěrů UniCredit Bank naleznete zde.


 Novoroční překvapení: UniCredit Bank snižuje úrokové sazby hypoték, všechny fixace nabídne za 2,59 % p.a.

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2019 na poplatcích již celkem zaplatili

31032496537

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Poradna