Novou ředitelkou Trade Finance v ČSOB se stala Karin Hudečková


24. 01. 2012  14:15     Pavla Hávová     komentáře (0)

Karin Hudečková vede od začátku ledna v ČSOB útvar Trade Finance, který se zabývá zpracováním bankovních záruk a dokumentárních transakcí (dokumentárních akreditivů, inkas a směnek) a aktivní obchodní činností směřující k nabídce těchto produktů klientům. Nahrazuje Kamilu Stabrynovou, která pokračuje kariérou v ČSOB v segmentech Retail a SME. Karin Hudečková přešla do nové funkce z pozice ředitelky korporátní pobočky v Ústí nad Labem, na kterou se do ČSOB vrací Miroslav Tym.

Karin Hudečková vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor zahraniční obchod, v ČSOB pracuje od roku 2007, svůj volný čas tráví s rodinou a přáteli, ráda se věnuje cestování, hudbě i aktivnímu odpočinku na zahradě.

.

Miroslav Tym absolvoval Fakultu zahraničního obchodu na VŠE v roce 1989. V letech 1991 - 1996 pracoval v ČSOB na různých pozicích v oblasti mezinárodního obchodu a strukturovaného financování. Následně pokračoval ve své bankovní kariéře v Commerzbank, ABN Amro a Všeobecné úvěrové bance. V letech 2004 - 2008 pak zakládal a vedl útvar Korporátního specializovaného financování v ČSOB na Slovensku. Od roku 2009 až doposud působil jako nezávislý konzultant a poradce v oblasti financování obnovitelných zdrojů a energie.Novou ředitelkou Trade Finance v ČSOB se stala Karin Hudečková

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20472389584

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

655


ČÍSLO TÝDNE - 655 právě tolik bylo vyhlášeno bankrotů tuzemských podnikatelů jen v průběhu června tohoto roku. Jedná se o nejvyšší počet bankrotů za celý rok. Podnikatelé krachují zejména z důvodu postižení koronavirovou krizí. Ohroženi jsou podnikatelé podnikající v automobilovém průmyslu či turistických službách.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více