Online s Českou spořitelnou:
80 % poboček má bezplatnou WiFi pro klienty


09. 03. 2016  14:42          komentáře (0)

-    Klienti mohou využít free WiFi v 500 pobočkách Spořitelny po celé ČR

-    Do konce léta rozšíří banka bezplatný internet do celé pobočkové sítě

-    „Online“ jsou i pobočky Erste Group: klienti se připojí v téměř 60 % z nich

Online s Českou spořitelnou: 80 % poboček má bezplatnou WiFi pro klienty
wifi Už v 500 pobočkách nabízí Česká spořitelna svým klientům bezplatné připojení k internetu přes WiFi. Nově ji najdou pod názvem „Vase Sporitelna Free“. WiFi připojení plánuje banka do konce léta rozšířit do všech svých poboček (aktuálně jich má 614). Síť je samozřejmě zabezpečená a klienti ji během návštěvy pobočky mohou využívat zdarma po neomezenou dobu. Všechny pobočky, ve kterých Česká spořitelna WiFi klientům nabízí, jsou označeny tímto symbolem. 

Pobočková síť a její dostupnost je naší velkou konkurenční výhodou. Dnes však už dostupnost znamená mnohem víc zvlášť pro mladou generaci. Je tak zcela zásadní, aby klienti mohli svůj účet a další bankovní produkty ovládat pohodlně a jednoduše také přes mobil a aby online prostředí fungovalo i v pobočce jejich banky,“ řekl Filip Belant, manažer podpory a rozvoje pobočkové sítě České spořitelny. „Naše pobočková síť je tedy i nadále základem, na kterém budeme budovat nadstavbu v online světě,“ dodal Belant. 

„Připojení k internetu se postupně stává součástí denní rutiny. Naši klienti si přejí být v našich pobočkách online. My jim nasloucháme a bezplatné připojení v pobočkách nabízíme, protože chceme, aby byla návštěva u nás co nejproduktivnější. Pobočka stále zůstává důležitým styčným bodem především pro poradenství, zároveň se však snažíme vést klienty k tomu, aby spravovali svoje účty online. Tato iniciativa tedy kombinuje výhody osobního poradenského servisu v pobočce a mobilního bankovnictví. Poradci našim klientům pomohou s ovládáním účtu online a ukáží jim, jak různé vychytávky jako například mobilní platby fungují,“ řekl Petr Bosek, ředitel retailového bankovnictví Erste Group a dodal: „I nadále budeme investovat do technologií v pobočkách (mobilní telefony, aplikace, samoobslužné zóny a stroje pro klienty) abychom tak dosáhli maximálního klientského komfortu a zároveň byli nejdostupnější bankou v ČR, a to ať už fyzickou přítomností, tak také online, a to „v kapse“ našeho klienta ve formě mobilního zařízení, které považuje za nejvhodnější pro jeho život. 

WiFi v pobočkách nabízí také Erste Group. Téměř 60 % z jejich 2700 poboček v Rakousku a střední a východní Evropě je vybaveno bezplatným připojením k internetu a banka plánuje pokrytí dále rozšiřovat.

Podle Petra Boska chce být Erste předním poskytovatelem digitálních služeb ve střední a východní Evropě. Na mnoha trzích, kde působí, je už teď takovým „digitálním pionýrem“, například Erste Bank Maďarsko je jedinou tamní bankou, která poskytuje bezplatné WiFi připojení v celé pobočkové síti. V roce 2014 bylo mobilním internetem pokryto přibližně 53 % střední a východní Evropy a podle předpokladu toto číslo do roku 2017 vzroste na 72 %. Co se týče uživatelů, 72 % „online populace“ se na internet v roce 2014 připojilo přes svůj mobilní telefon. V roce 2017 to už odhadem bude celých 92 %.[1][1] Zdroj: statista.com
Online s Českou spořitelnou: 80 % poboček má bezplatnou WiFi pro klienty

Diskutovat (0)