Partnerství společností Visa a Currencycloud mění přeshraniční platby i placení na cestách


04. 06. 2019  00:45          komentáře (0)

  • Spolupráce nabízí klientům a partnerům společnosti Visa inovativní a zcela digitální platební řešení včetně multiměnových peněženek a upozornění o směnných kurzech v reálném čase.

Partnerství společností Visa a Currencycloud mění přeshraniční platby i placení na cestách
Společnosti Visa a Currencycloud, platební platforma pro velké podniky, dnes oznámily uzavření partnerství s cílem dále inovovat přeshraniční platby a placení na cestách. Dohoda jde ruku v ruce s misí společnosti Visa – pomáhat lidem platit digitálně bezpečně a pohodlně doma i na cestách.

Klienti Visa, bankovní a fintech partneři nyní mají možnost využívat platební cloudovou platformu Curencycloud a nabídnout svým zákazníkům žádané služby jako jsou multiměnové peněženky a upozornění o mezinárodních platbách v reálném čase. Uživatelé karet Visa budou moct spravovat své cestovní náklady s větší přehledností a kontrolou.

V současné době je každá pátá transakce přeshraniční, ať už pochází od cestujícího uživatele nebo z nákupů na zahraničních e-shopech,“ říká Charlotte Hogg, výkonná ředitelka Visa pro Evropu. Cílem je pomoci našim klientům naplnit rostoucí nároky na rychlé, jednoduché a pohodlnější přeshraniční platby a zároveň zjednodušit držitelům karet Visa hospodaření s penězi na cestách. Naše partnerství s Currencycloud představuje inovativní, konkurenceschopné a zcela digitální řešení, které ve výsledku dává zákazníkům větší kontrolu nad digitálními platbami – domácími i zahraničními“.

Currencycloud vznikl, aby zbavil zahraniční platby zbytečné složitosti,říká Mike Laven, výkonný ředitel Currencycloud.V dnešním propojeném světě banky čelí rostoucímu tlaku na zlepšování uživatelského zážitku a díky partnerství s Visou toho snadno docílíme. Naše technologická API rozhraní mají transakce pod kontrolou a v kombinaci s dobrým jménem společnosti Visa umožní novým zákazníkům užívat si lepšího zážitku z placení v zahraničí.“

Trh se zahraničními platbami stále roste. Dle odhadů do roku 2020 dosáhne hodnota přeshraničního e-ommerce 900 miliard dolarů, tedy více než jedné pětiny celkového světového e-commerce trhu. Partnerství společností Visa a Currencycloud se zaměří na odstraňování bariér při platbách v zahraničí, zejména ve smyslu základních otázek: kdy, kde a jak mohou uživatelé platit. Držitelé karet Visa tudíž mohou platební funkce využívat s klidem také na cestách.

Platforma společnosti Currencycloud je otevřená vývojářům a partnerství se primárně týká toho, jak ji zpřístupnit, aby bylo možné si předem pořídit vhodnou měnu na cestování a dostávat upozornění na směnné kurzy při použití karty Visa v cizině.

Jedná se o nejnovější spolupráci Visa s inovátorskou firmou na poli plateb. Jakožto globální technologická platební společnost, Visa neustále sleduje technologie všeho druhu – zvláště ty s potenciálem posouvat úroveň digitálních plateb pro jejich klienty a zákazníky. Visa také nedávno oznámila investiční spolupráce, mimo jiné se společnostmi Minna Technologies, Bankable, Klarna a solarisBank.Partnerství společností Visa a Currencycloud mění přeshraniční platby i placení na cestách

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

22391416956

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2,13


ČÍSLO TÝDNE - 2,13 procenta činila průměrná sazba hypoték v ČR v měsíci červen. I přes zvyšující se sazby lidé žádají o hypotéky stále více. Objemy poskytnutých hypotečních úvěrů jsou rekordní.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,5970
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,6650
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,5665
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 30,0810
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,7300
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1000
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2017
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více