PayPal usnadňuje firmám pracujícím s hotovostí přijímání digitálních plateb


26. 02. 2013  10:48     tz     komentáře (0)

Kapesní zařízení Chip & PIN společnosti PayPal usnadní firmám provádění bezpečných plateb kartou, a to osobně, kdykoli a kdekoli. Ty tak již nemusejí odmítat prodejní transakce, když zákazník nemá hotovost, a nemusejí ztrácet čas následným ukládáním finančních prostředků do banky.

PayPal usnadňuje firmám pracujícím s hotovostí přijímání digitálních plateb
Společnost PayPal představila přelomovou verzi svého oceňovaného globálního platebního řešení pro podniky PayPal Here, které je založeno na použití čipu a kódu PIN.

Toto kapesní zařízení přináší velkou příležitost pro malé firmy. Umožní jim totiž snadno a efektivně přijímat kreditní a debetní karty či platby přes PayPal, kdekoli podnikají, a posílit tak prodej.

Verze Chip & PIN zařízení PayPal Here je určena zejména firmám, které tradičně spoléhaly na hotovost nebo šeky. Je navržena pro země, kde se u transakcí kreditní kartou využívá technologie načtení čipu a zadání kódu PIN, nikoli načtení magnetického proužku.

Zařízení PayPal Here je jedinečné: Jedná se o ucelené platební řešení, které firmám všech typů umožní jednoduše a bezpečně přijímat platby přes PayPal, kreditními a debetními kartami, zaznamenávat hotovostní a šekové transakce a dokonce i odesílat faktury a stvrzenky. Díky tomu nepřijdou o žádnou příležitost k prodeji. Pro používání představeného řešení není třeba uzavírat žádnou smlouvu, ani není vyžadována platba  žádného měsíčního paušálu. Zařízení je k dispozici za výhodnou pořizovací cenu a klient platí pouze minimální poplatek za každou transakci.

Podnikatelé mohou zařízení spárovat se svým smartphonem a bezpečně přijímat platby kdykoli a kdekoli obchodují – na tržnicích ve stáncích, v obchodech, restauracích, v taxíku nebo dokonce u zákazníka doma.

David Marcus, prezident společnosti PayPal, to komentoval: „Zařízení PayPal Here se od svého loňského uvedení stalo obrovským hitem a jsem nadšen, že můžeme představit tuto zbrusu novou verzi určenou pro trhy nejenom v Evropě. Naším cílem bylo vytvořit zařízení, které přinese zcela nové možnosti firmám v segmentech, kde jsou platby pomocí čipu a kódu PIN standardem. Vznikl uživatelsky příjemný přístroj, který firmám a – což je stejně důležité – také jejich zákazníkům nabízí silné a bezpečné řešení. Malé firmy tvoří srdce ekonomiky všude na světě a my jsme velmi potěšeni, že jim tímto novým produktem pomáháme k úspěchu.

Ve společnosti PayPal investujeme obrovské množství času do rozhovorů s malými firmami a do zjišťování jejich potřeb. Právě tyto firmy jsou v centru našeho podnikání. Zjistili jsme, že chtějí jednoduchý a bezpečný způsob, jak kdykoli a kdekoli přijímat platby kartou. Na základě těchto připomínek jsme vytvořili platební zařízení, o kterém se domníváme, že je nejlepší, jaké kdy vzniklo. Je to skvělý příklad naplňování vize společnosti PayPal: příjemné uživatelské prostředí od okamžiku stažení aplikace PayPal Here až po vyjmutí zařízení z krabice a přijetí první platby. Přidali jsme do aplikace také tlačítko, na které zákazník může kliknout a kontaktovat nás telefonicky. Náš tým zákaznických služeb je v případě potřeby kdykoli na dosah.“

Společnost PayPal v roce 2012 zpracovala platby v hodnotě 145 miliard dolarů a spravuje přes 123 milionů aktivních zákaznických účtů.PayPal usnadňuje firmám pracujícím s hotovostí přijímání digitálních plateb

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

28124274901

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

23


ČÍSLO TÝDNE 23 právě tolik procent lidí do 26 let bydlí u svých rodičů. Ještě loni to bylo 15 procent. V nárůstu se odráží výrazné zdražování cen nemovitostí, zejména bytů ve velkých městech a současně zvyšující se úroky z hypoték. Novou šanci dostává nájemní bydlení.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,4830
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,7370
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,5275
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,6585
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,4265
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1900
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,1489
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více