Platon Finance uzavřela partnerství s bezpečnostní jedničkou Symantec


13. 07. 2019  11:41          komentáře (0)

Česká společnost Platon Finance působící na světovém kryptoměnovém trhu uzavřela rozsáhlé partnerství se světovou jedničkou v oblasti IT zabezpečení, firmou Symantec. Symantec poskytne širokou paletu svých řešení pro ochranu klientů Platon Finance ve virtuálním finančním světě.

Platon Finance uzavřela partnerství s bezpečnostní jedničkou Symantec
Platon využívá Symantec nejen pro bezpečnou validaci a ochranu identity svých klientů, ale i pro zabezpečený přístup do svého cloudu. Zároveň může využívat  největší databázi civilních hrozeb na světě, kterou Symantec spravuje.

Zabezpečení a absolutní důvěra klientů jsou nutnými předpoklady pro nabídku unikátní kryptoměnové peněženky, která jako jediná na světě umožňuje pojištění vkladů.  

"Bezpečnost je pro naše podnikání ještě důležitější než pro banky nebo jiné finanční instituce. Symantec je leader v kybernetické bezpečnosti a nabízí přesně služby, které potřebujeme pro naše klienty. To byl důvod našeho spojení," říká zakladatel Platon Finance Daniel Tanner.

Firma poskytuje dvoufaktorovou autentizaci a šifrování veškeré výměny dat, stejně jako dodržování ochrany soukromí GDPR. 

Platon Finance využívá kybernetickou bezpečnostní sadu Symantec Integrated Cyber Defense Platform, která zajišťuje nejvyšší bezpečnostní standardy jejího byznysu. 

Symantec Cloud Workload Protection pak znamená flexibilní a škálovatelnou ochranu datových uložišť v prostředí Amazon a Azure a Symantec Control Compliance Suite udržuje nastavené konfigurace vždy aktuální. 

Česká společnost Platon Finance si od svého vzniku v roce 2017 vybudovala  významné postavení ve světě virtuálních měn. Její Platon Coin (PLTC) se obchoduje na prestižních trzích LaToken, Exrates.me a nejnověji také na asijské DigiFinex. Vedle toho nabízí unikátní pojištěnou kryptopeněženku a buduje celý ekosystém pro placení virtuální měnou.Platon Finance uzavřela partnerství s bezpečnostní jedničkou Symantec

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

20043519210

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

5740


ČÍSLO TÝDNE - 5740 korun. Právě tolik bude činit dle rozhodnutí vlády tzv. paušální daň. Každý živnostník s příjmem do 800 tisíc korun ročně tak bude moci hradit sociální, zdravotní i daň v jedné paušální částce. 


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více