Po Novém roce přijde Nová mBank


27. 11. 2013  17:10     TZ     komentáře (0)

Po třinácti letech od svého vzniku a šesti letech na českém a slovenském trhu se mBank se svými 3,6 milióny zákazníků stala jednou z nejúspěšnějších značek finančních služeb v regionu. Je nejsilnější značkou v rámci mBank Group, která právě v těchto dnech mění svůj název z BRE Bank Group. To však není jediná změna, kterou mBank v Čechách a na Slovensku chystá. V rámci projektu Nová mBank představí v únoru příštího roku nejen nové logo a firemní design, ale současně nabídne zákazníkům nové, revoluční internetové bankovnictví. To představuje největší inovaci a zároveň i investici v rámci Nové mBank.

Po Novém roce přijde Nová mBank
„mBank se promění. Změníme logo a představíme nové internetové bankovnictví. Co ale určitě nezměníme, je přístup ke svým zákazníkům. Nestaneme se nudnou bankou. Budeme stále otevření, transparentní a dynamičtí a vrátíme mBank  roli průkopníka a nositele inovací,“ říká Roman Truhlář, generální ředitel mBank.

Revoluční internetové bankovnictví

Nové internetové bankovnictví bylo vyvinuto mezinárodními experty pro všechny tři trhy současně (PL, ČR, SR). Na jeho přípravě se podílí více než 300 zaměstnanců mBank ve spolupráci s globálními partnery, ze kterých jmenujme například Accenture, Artegence a Meniga.

Výsledkem jejich práce bude uživatelsky přívětivé a snadno ovladatelné prostředí s desítkami nových funkcí a vylepšení, jež se svým neotřelým designem radikálně odlišuje od dosud užívaných tabulkových přehledů.

„Naším cílem bylo navrhnout jednoduché, přehledné, funkční a uživatelsky přátelské internetové bankovnictví, které spojuje užitečné funkce s intuitivní navigací a svěžím, neotřelým designem," říká Michał Panowicz, výkonný ředitel projektu, a dodal: „Vsadili jsme na inovativní technologická řešení, která v on-line bankovnictví nebyla dosud použita. Že to byl krok správným směrem a že mBank dnes stojí na špici v internetových bankovních inovacích, dokazuje řada mezinárodních ocenění, kterými se dnes Nová mBank může pochlubit."

Počínaje dnešním dnem mohou zákazníci mBank navštívit internetovou stránku www.novambank.cz, na které je již umístěno startovní video a základní odpovědi na otázky spojené s  přechodem na nové internetové bankovnictví a jeho funkcemi. Tato stránka bude postupně odkrývat další funkce tak, aby se s nimi zákazníci mohli již dopředu seznámit.

Zákazníci mBank budou moci „okusit“ nové internetové bankovnictví již v únoru 2014. Jako první jej začnou používat zákazníci, kteří sami požádají o přednostní přístup v současném internetovém bankovnictví. Všichni zákazníci pak získají přístup do nového bankovnictví nejpozději v druhém kvartále 2014. Po přechodnou dobu bude zákazníkům umožněno využívat jak původní, tak i nové internetové bankovnictví mBank. Zákazníci budou o všech změnách i možnosti přístupu do nového internetového bankovnictví informováni standardními prostředky, které mBank ke komunikaci využívá. Tedy zprávami v internetovém bankovnictví, e-mailem a SMS. Další informace budou dostupné na internetových stránkách www.mbank.cz

Nové logo a design

Změna názvu mateřské BRE Bank na mBank S.A. je příležitostí k osvěžení firemní identity mBank samotné. Zákazníci se dočkají nejen nového loga, ale i nových internetových stránek. Homepage mBank bude vyjadřovat filosofii mBank a bude připomínat spíše internetový e-shop než korporaci.

Odvážný koncept nového loga připomínající čárový kód je z dílny agentury BNA. Vybraná škála barev navazuje na barvy současného loga s kytičkou a vyjadřuje blízkost k zákazníkům a pochopení jejich potřeb. V Polsku díky větší diverzifikaci obchodních linií využijí hned pět barevných mutací loga. V Čechách a na Slovensku budou využívány dvě, jedna pro osobní a druhá pro podnikatelskou klientelu.

.

Logo_mBank_zakladni

.

Logo_mBank_podnikatele

.

Rozpočty

 

Z BRE Bank SA na mBank S.A.

V pondělí 25. listopadu se všechny značky Skupiny BRE v Polsku včetně BRE Bank samotné přejmenovaly na mBank. V Čechách a na Slovensku dojde k přejmenování, po provedení standardních legislativních kroků, nejpozději k 1. 1. 2014.Po Novém roce přijde Nová mBank

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2021 na poplatcích již celkem zaplatili

11508188285

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

8


ČÍSLO TÝDNE - 8 právě tolik absurdních poplatků bude letošní rok soupeřit o titul Nejabsurdnější bankovní poplatek roku 2021. Spolu s novým generálním partnerem ankety Air Bank, a.s. jsme připravili také novou kategorii ankety. Hlasovat tak budete moci nově i o nejasbsurdnější bankovní proces.


Kurzovní lístek Citfin

Země Měna Deviza střed
Kurz EUR Euro 1 EUR 25,9100
Kurz USD Americký dolar 1 USD 21,6260
Kurz PLN Złoty 1 PLN 5,7025
Kurz GBP Libra šterlinků 1 GBP 29,8990
Kurz CHF Švýcarský frank 1 CHF 23,5105
Kurz HUF Forint 100 HUF 7,1700
Kurz RON Rumunské nové leu 1 RON 5,2595
Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více