POSLEDNÍ DEN - vyhrajte domácí kino s mBank!


31. 07. 2011  12:02     BP.com     komentáře (0)

Ani v době dovolených se nezastavuje náš boj za zvýšení finanční gramotnosti. A pro jednoho z vás bude mít příjemnou dohru... Na našich stránkách můžete totiž v červenci vyhrát svělou cenu, ve spolupráci s mBank totiž soutěžíme o domácí kino LG HB45E!





Využijte letní proluky

V červenci řada lidí vyráží na dovolenou, poleví v pracovním tempu nebo zrátka nechce trávit volný čas u počítače. A to je právě vaše výhoda. Pokud obětujete pár minut svého času ("obětujete" není to pravé slovo, neboť je strávíte produktivně - zvýšíte svou finanční gramotnost a navíc se dozvíte zajímavé informace o nabídce mBank), máte skutečně reálnou šanci užít si již v srpnu skvělé ceny.

Stačí 10 odpovědí

Stačí pokud v našem internetovém formuláři vyplníte těchto 10 otázek - nápovědu naleznete na webových stránkách mBank a samozřejmě v článcích na www.bankovnipoplatky.com. Soutěže se mohou účastnit osoby ve věku od 18 let s trvalým bydlištěm na území ČR. Vyhraje ten, kdo správně odpoví na všech 10 otázek a poté bude vylosován. Formulář můžete vyplňovat do 31. července 2011, 23:59 hodin. Pravidla soutěže najdete ZDE

OTÁZKY NALEZNETE ZDE  


POSLEDNÍ DEN - vyhrajte domácí kino s mBank!

Diskutovat (0)