Se samolepkou MasterCard® PayPass™ získáte na Open Air Festivalu 20% slevu na nápoje


31. 07. 2012  13:53     tz     komentáře (0)

Společnost MasterCard připravila pro návštěvníky Open Air Festivalu další výhody. Se samolepkou MasterCard® PayPass™ čekají na návštěvníky 20% slevy na alko i nealko nápoje. Navíc si budou moci vyzkoušet netradiční technologie v MasterCard Priceless Experience Zone.

Na festivalu bude možné platit útratu pohodlně a bezpečně pomocí samolepky MasterCard® PayPass™, která funguje díky technologii PayPass™ jako bezkontaktní platební karta přednabitá na 500 Kč. MasterCard nyní přináší k samolepce ještě další výhody. Při platbě samolepkou MasterCard® PayPass™ získají návštěvníci festivalu 20% slevu na nápoje na vybraných barech, díky které zaplatí např. za pivo 28 Kč, za CocaColu 32 Kč, a koktejl si budou moci dát jen za 80 Kč.

 .

„Společnost MasterCard chce na Open Air Festivalu umožnit svým klientům snadné a pohodlné placení a ušetřit je starostí s nedostatkem hotovosti a hledáním bankomatu. Samolepka MasterCard® PayPass™ tyto problémy vyřeší a ještě přinese návštěvníkům festivalu řadu dalších výhod,“ říká Tereza Janková, marketingová manažerka MasterCard Europe pro Českou republiku a Slovensko a dodává: „Se samolepkou si budete moci užít 20% slevy na nápoje jako pivo, CocaColu či koktejly. Pro vlastníky samolepek budou na vyznačených barech připraveny Fast line, kde budou přednostně obslouženi. A navíc – samolepka bude sloužit nejen k pohodlnému placení, ale i jako vstupenka do jedinečné MasterCard Priceless Experience Zone.“

 .

V MasterCard Priceless Experience Zone si návštěvníci budou moci pohrát s neobvyklými technologiemi a zapojit do toho i své přátele. Budou si moci vyzkoušet například laser net, hi-tech hudební nástroj až pro 3 osoby v podobě futuristické harfy, kde jsou struny tvořeny laserovými paprsky. Dalším zážitkem bude virtuální fotostudio využívající stále oblíbenější prvky augmented reality. Samolepku lze zakoupit buď samostatně za 500 Kč (přímo na festivalu nebo přes internet na adrese http://www.openairfestival.cz/#/online-nakup) nebo v rámci výhodného All Inclusive balíčku. Open Air Festival 2012 vypukne od 9. do 11. srpna 2012 v Panenském Týnci. Vystoupí zde jak světové kapely, jako například Fatboy Slim, Amy Macdonald, Mando Diao, Gorillaz Sound Systém, tak čeští interpreti, jako Tomáš Klus, Monkey Business, Nightwork či Mandrage.Se samolepkou MasterCard® PayPass™ získáte na Open Air Festivalu 20% slevu na nápoje

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

16733607801

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

1,5


ČÍSLO TÝDNE - 1,5 právět tolik procent dosahuje aktuálně nejvyšší zhodnocení na spořících účtech. Tuto sazbu nabízí Moneta Money Bank a Wüstenrot hypoteční banka. Ostatní banky pak převážně úročení vkladů snižují.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více