LBBW:
Refinancujete hypotéku až na 2,29 %


20. 02. 2013  15:06     tz     komentáře (0)

LBBW Bank CZ připravila pro všechny zájemce o hypotéky nové webové stránky www.lepsihypo.cz. Web nabízí užitečné rady při výběru hypotéky, čeho se vyvarovat, na jaké informace se dotazovat, praktickou kalkulačku či odpovědi na často kladené dotazy. Navíc lze do konce dubna při využití tohoto webu získat zajímavé slevy na bankovní služby ve výši až 5 400 Kč.

LBBW: Refinancujete hypotéku až na 2,29 %
LBBW Bank CZ zahájila 18. 2. 2013 provoz nových internetových stránek www.lepsihypo.cz. „S ohledem na rekordně nízké úrokové sazby u hypotečních úvěrů a příznivé ceny nemovitostí jsme se rozhodli usnadnit potenciálním i stávajícím klientům získání potřebných informací ohledně refinancování stávající i získání nové hypotéky. Chceme jim tak pomoci s orientací v tomto relativně složitém procesu a umožnit jim využít aktuálně výhodných sazeb a sjednat si je jednoduše i několik měsíců dopředu,“ říká Boris Čuchran, člen představenstva LBBW Bank CZ.

LBBW Bank CZ nabízí speciální hypoteční sazby – 2,29 % p.a. u hypotéky s plovoucí sazbou. Pokud se klient rozhodne pro získání hypotéky či refinancování u LBBW Bank CZ a požádá o hypotéku prostřednictvím www.lepsihypo.cz do konce dubna 2013, získá kromě nízké sazby i finanční bonus ve výši 5 400 Kč.LBBW: Refinancujete hypotéku až na 2,29 %

Diskutovat (0)