Studentský účet od Spořitelny:
SEPA platby a výběry hotovosti z bankomatů Erste pro studenty zdarma


13. 08. 2019  00:05     Tisková zpráva     komentáře (0)

Česká spořitelna zrušila u dětského a studentského účtu poplatky za příchozí i odchozí SEPA úhrady v eurech v rámci Evropské unie a Evropského hospodářského prostoru.

Studentský účet od Spořitelny: SEPA platby a výběry hotovosti z bankomatů Erste pro studenty zdarma
Studenti mohou zároveň zcela zdarma vybírat hotovost z bankomatů ze sedmi zemí Evropy, kde Skupina Erste působí (Rakousko, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Rumunsko, Srbsko, Chorvatsko).

„Věříme, že zrušením poplatků za příchozí a odchozí SEPA úhrady v eurech potěšíme zejména studenty, kteří se chystají vyrazit na studijní pobyt do zahraničí. Jejich počet každoročně přibývá,” říká Petr Pluháček, který má na starost nabídku služeb pro mladé klienty, a dodal: „Jen loni vyrazilo za studiem do ciziny okolo 8 tisíc studentů z Čech a naopak 11 tisíc zahraničních studentů dorazilo studovat v tuzemsku. Nově se tak nemusí obávat žádného poplatku v souvislosti s platbou za program Erasmus, kdy dostávají stipendium v eurech.”

Dětský a studentský účet od České spořitelny je tradičně velmi oblíbený a v současnosti ho využívá téměř 250 000 mladých klientů. Studentský účet lze zcela bezplatně využívat až do 26 let, klient má přístup do mobilního a internetového bankovnictví George a může pro bezkontaktní platby využívat aplikace pro mobilní placení jako Apple Pay či Google Pay.Studentský účet od Spořitelny: SEPA platby a výběry hotovosti z bankomatů Erste pro studenty zdarma

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2019 na poplatcích již celkem zaplatili

31222218938

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Poradna