Tým ING Bank naběhal pro znevýhodněné děti téměř 100 tisíc korun


20. 09. 2016  10:53          komentáře (0)

Zaměstnanci ING Bank podpořili svými sportovními výkony charitativní akci Teribear hýbe Prahou. Na konto Nadace Terezy Maxové dětem (NTMd), kterou banka už celou dekádu podporuje, naběhali či nachodili 1 871 kilometrů, což znamená příspěvek 94 tisíc korun. Do akce se aktivně zapojila téměř polovina všech zaměstnanců banky, včetně generálního ředitele Isolda Heemstry. 

Tým ING Bank naběhal pro znevýhodněné děti téměř 100 tisíc korun
01

Pozvání přijaly také čtyři desítky dětí z dětských domovů, které si společně se zaměstnanci užily zábavné zaměstnanecké odpoledne. Každý běžec přispěl na projekty pomáhající znevýhodněným dětem z dětských domovů a pěstounských rodin v průměru bezmála tisíci korunami. 

Partnerství ING Bank a NTMd se datuje od roku 2005. Bylo proto přirozené, že se banka stala oficiálním partnerem i tohoto projektu nadace a podnítila k aktivní účasti i své zaměstnance, kteří si startovné na akci platili sami. Společně za dobu trvání akce naběhali a nachodili celkem 1 871 kilometrů, což je pro představu vzdálenost z Prahy až do Barcelony. 

Všichni zapojení sportovci pak na Letné pomyslně čtyřikrát oběhli zeměkouli (naběhali téměř 160 tisíc kilometrů) a  na pomoc dětem tak darovali téměř 8 milionů korun. Tým ING Bank se se svým pěkným sportovním výkonem umístil v první desítce registrovaných týmů. Celkové výsledky sportovně-charitativní akce Teribear hýbe Prahou najdete na internetové stránce www.teribear.cz

02
Tým ING Bank naběhal pro znevýhodněné děti téměř 100 tisíc korun

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2019 na poplatcích již celkem zaplatili

31032280062

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Poradna