UniCredit Bank - Nejlepší banka roku 2011


23. 06. 2011  14:32     Tomáš Pavlík     komentáře (1)

Nejlepší bankou roku 2011 se v České republice stala UniCredit Bank. V soutěži, kterou pravidelně od roku 2009 vyhlašují Hospodářské noviny, získala první místo podruhé v historii. Oceněním v této soutěži UniCredit Bank potvrdila silnou pozici, a to zejména díky inovativním produktům, jako je například Převratná hypotéka, úrovni svých služeb, dynamicky expandující pobočkové síti a příznivým hospodářským výsledkům. Srovnáním jednotlivých kritérií a ukazatelů se stala jednoznačně Nejlepší bankou 2011.

Velmi nás potěšil již první úspěch UniCredit Bank v této soutěži již v roce 2009. Velmi dobře si uvědomuje, že získat jakékoliv ocenění znamená příjemnou tečku za celoroční tvrdou prácí, avšak obhajoba titulu je daleko náročnější. Již druhé ohodnocení UniCredit Bank jako Nejlepší banky 2011 je důkazem naší výborné pozice ve firemním bankovnictví i úspěšné strategie expanze banky do retailového segmentu. K prvenství nám pomohlo také další zkvalitňování služeb a dobré hospodářské výsledky,“ uvedl Jiří Kunert, předseda představenstva a generální ředitel UniCredit Bank. UniCredit Bank je čtvrtou největší bankou v České republice, z mezinárodního měřítka je součástí skupiny UniCredit Group, která je nejvýznamnější bankovní skupinou v Evropě. UniCredit Group v současné době aktivně působí 22 zemích a má 10 200 poboček. V České republice má banka v současné době 89 poboček, včetně třinácti obchodních míst franšízového typu.


UniCredit Bank - Nejlepší banka roku 2011

UniCredit Bank - Nejlepší banka roku xxx
tak tohle úsloví už dávno neplatí, od doby co dělali ten jejich upgrade online bankingu 10/2017 je t...
Diskutovat (1)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

28106392829

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

2139


ČÍSLO TÝDNE - 2139 právě tolik koronavirem nakažených lidí bylo odhaleno v České republice během jednoho dne. Konkrétně středy. Výrazně se tak zvyšuje nárůst nemocných, což bude vést k nepříznivým ekonomickým důsledkům. Jedná se o dosavadní rekord.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více