Unikátní soutěž - proleťte se v simulátoru letadla Airbus A320


25. 12. 2012  13:58     BP.com     komentáře (0)

Ani v posledním měsíci letošního roku jsme na vás nezapomněli s tradiční soutěží zvyšování finanční gramotnosti. Už jsme hráli o mnoho odnotných a zajímavých cen, ale ta prosincová je pravděpodobně nejoriginálnější - můžete si vyzkoušet, jaké je to řídit Airbus A320!

Ve spolupráci s Air Bank jsme se rozhodli zakončit rok 2012 stylově - soutěžíme o dva poukazy na 90minutový let simulátorem Airbus 320! A co víc, na tento neotřelý zářitek vás může doprovodit i vaše rodina či kamarádi!!! Takže na nic nečekejte a zkuste si, jak jste na tom se znalostmi ze světa bank a financí!

.

OTÁZKY NALEZNETE ZDE!

.

Pravidla jsou opět velmi jednoduchá. Stačí správně odpovědět na všech 10 otázek, vyplnit kontaktní údaje pro případ, že se na vás usměje štěstí, a pak již čekat, zda se tomu tak skutečně stane! Máte na to celý prosinec, vítěze vylosujeme v lednu 2012. Soutěže se může zůčastnit kdokoliv starší 18 let s trvalým bydlištěm na území České republiky.

.

PS - NEZAPOMEŇTE VYBÍRAT NEJABSURDNĚJŠÍ BANKOVNÍ POPLATEK ROKU 2012!Unikátní soutěž - proleťte se v simulátoru letadla Airbus A320

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

16734846038

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Číslo týdne

1,5


ČÍSLO TÝDNE - 1,5 právět tolik procent dosahuje aktuálně nejvyšší zhodnocení na spořících účtech. Tuto sazbu nabízí Moneta Money Bank a Wüstenrot hypoteční banka. Ostatní banky pak převážně úročení vkladů snižují.


Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více