Vánoce v Klokánku od Raiffeisenbank


18. 12. 2009  13:31     Tomáš Kofroň     komentáře (0)

Zaměstnanci Raiffeisenbank se letos postarali o hezké Vánoce dětí v azylovém domě Klokánek v Praze 4.

Děti z Klokánku rozvěsily svá vánoční přání na stromek v centrále Raiffeisenbank a zaměstnanci banky se přeměnili v Ježíška. Na stromečku se objevilo 75 přání (51 od dětí a 24 od jejich "tet", které si přály praktické dárky na vybavení Klokánku), všechna přání byla do tří dnů rozebrána.

Zájem o zajištění dárků pro děti byl natolik velký, že na všechny zaměstnance dokonce nezbylo přání. Nakonec se tedy pod stromkem sešlo přes 80 dárků, když zaměstnanci věnovali  i hromadné dárky pro všechny děti v Klokánku (např. celoroční vstupenky do ZOO). Ve středu 16.12. jsme dárky předali zástupcům Klokánku (na přiložené fotografii předává dárky Markéta Sodomková z Raiffeisenbank (vpravo) a přebírá Eva Čeřovská ze  Klokánku).
Spolupráce Raiffeisenbank s Klokánkem začala letos v létě, kdy zaměstnanci ve svém volném čase kompletně nově vymalovali zařízení azylového domu. Bude pokračovat i v příštím roce, již v lednu Raiffeisenbank mezi svými zaměstnanci uspořádá celorepublikovou sbírku hraček, dětského oblečení a sportovních potřeb pro všechny Klokánky v ČR.


Vánoce v Klokánku od Raiffeisenbank

Diskutovat (0)


Bankám jsme v roce 2020 na poplatcích již celkem zaplatili

5101974338

Certifikovaný kalkulátor poplatků

Jednoduše si vypočítejte své bankovní poplatky

Kalkulátor

Poradna


Komplexní a objektivní hodnocení bank působících na českém trhu. Hodnotit můžete také Vy! Více